Slovo dělá muže!

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

My vám dávame ale naše slovo, že všechna hodnocení na PRIMULUS, která si níže přečtete, jsou pravdivá a od reálných zákazníků.

Podívejte se.

Josef

„Funguje to, nevěřil jsem.“

„Funguje to, nevěřil jsem, ale přesvědčil se. Pánové doporučuji!“

Josef,  50 let
Jan

„Působí kladně. Mohu jen doporučit.“

PRIMULUS užívám již několik měsíců a mohu potvrdit, že působí kladně. Jsem spokojen a mohu jen doporučit!

Jan,  78 let
Daniel P.

„Po dvou týdnech zvýšení libida.“

„Užívám PRIMULUS cca 2 měsíce. Přibližně po dvou týdnech užívání jsem pocítil významné zvýšení libida i frekvence pohlavních styků. Lednová dovolená s manželkou (o 15 let mladší) v karibské oblasti byla báječná. Předpokládám, že se stanu stálým odběratelem produktu PRIMULUS.“

Daniel P.,  66 let
Tomáš

„Mám více energie a lepší sex.“

„Zprvu jsem moc nevěřil, ale po necelém měsíci užívání produktu PRIMULUS jsem změnil názor a bez rozmýšlení se přihlásil k pravidelnému doručování. Cítím se o mnoho lépe, mám mnohem více energie, sex je delší a vícekrát opakovaný. Opravdu mě přípravek PRIMULUS hodně překvapil. Mohu s klidným srdcem doporučit!“

Tomáš ,  33 let
Vladimír

„Kvalitní složení, doporučuji!“

PRIMULUS mě zaujal zejména svým složením a mohu potvrdit po několika měsíčním užívání jeho kvalitu. Je OK a doporučuji všem mužům od 20 do 100 let!“

Vladimír,  88 let
Marcel

„Větší chuť do života, větší výkon a méně stresu.“

PRIMULUS již beru několik měsíců a jsem přesvědčený, že mě pomáhá. Cítím se lépe, jsem aktivnější, mám větší chuť do života a lépe zvládám stres. PRIMULUS mě pomáhá i při sportovním výkonu (3x týdně posilovna, 2x týdně kardio). Cítím se prostě skvěle a PRIMULUS mohu jen vřele doporučit. Také chválím pro zákaznický přístup Týmu PRIMULUS. Jen tak dál!“

Marcel,  30 let
Rayman

„Lepší kondice a více energie.“

O produktu PRIMULUS jsem se dozvěděl na Instagramu. Přečetl jsem podrobné info a objednal balení na zkoušku. Po měsíci a půl jsem byl velmi překvapen svou fyzickou i duševní kondicí. Mám mnohem více energie na vše, co v životě dělám. Z posilovny nejsem tolik unavený, jako dřív a ještě mi zbývají síly na ostatní aktivity. Sexuální život je teď také mnohem bohatší.

Rayman,  41 let
Petr

„PRIMULUS mi zkvalitnil život.“

PRIMULUS jsem nalezl na internetu. Přes počáteční nedůvěru jsem přešel k pravidelnému užívání. Při jeho užívání se mi zkvalitnil život.

Petr,  54 let
Ringo

„Po užívání produktu se cítím výborně.“

Produkt mne zaujal logem a svým zaměřením na zvýšení hladiny mužského hormonu. Po užívání produktu PRIMULUS se cítím výborně (jako 35-ti letý).

Ringo,  67 let
Ivo Pazdera

„Cítím se skvěle, velmi doporučuji.“

Od té doby, co používám PRIMULUS, se cítím skvěle. Velmi doporučuji.

Ivo Pazdera,  55 let
Jaroslav

„Po třech měsících se měním k lepšímu.“

Poslední dobou jsem nějak bez energie. Musel jsem se ke každé činnosti přemáhat. Shodou náhod už třetí měsíc "testuji" PRIMULUS. Nevím jak to okomentovat, ale měním se k lepšímu. Pomaleji než by si člověk přál, ale přeci jen měním.

Jaroslav,  59 let
Jirka

„PRIMULUS je pecka. Pomáhá mi.“

PRIMULUS je PECKA! Mám stresové zaměstnání, hypotéku, dvě děti, náruživou manželku a tenhle produkt mi hodně pomáhá. Bez vlastní snahy to samozřejmě nikdy nepůjde, ale s PRIMULUSem to zvládám mnohem lépe :)

Jirka,  42 let
Jarda

„Vřele doporučuji, mám síly za tři.“

Je to opravdu pecka. Vřele doporučuji, mám síly za tři.

Jarda,  52 let
Filip

„Více energie a bezvadná spolupráce.“

Před nějakou dobou jsem se rozhodl PRIMULUS vyzkoušet. Během pár dní jsem začal mít více energie, větší drive v práci, v posilovně a celkově se mi lépe komunikovalo s lidmi. Tato spokojenost trvala i nadále a jako profesionální závodníky v Men's Physique jsem se rozhodl navázat s týmem PRIMULUS spolupráci a momentálně jej užívá i celý SF7 TEAM a moje klientela. 

Filip,  26 let
Miroslav

„Kvalitní přípravek, opět zájem o ženy“

Jedná se o kvalitní přípravek a po jeho dlouhodobějším užívání jsou účinky opravdu znát. Opět zájem o ženy, noční erekce apod. Dále razantnější rozhodování v podnikání. Testosteron je testosteron.

Miroslav,  59 let
Jeroným

„Po měsíci se dostavují výsledky. Doporučuji.“

Nevím, zda to je věkem, nebo tím, že stále pracuji, zkrátka, přestalo se dařit. Tak jsem zkusil doplnit testosteron PRIMULUSem. Zobu měsíc doporučenou dávku a... výsledky se dostavují !!! Doporučuji všem, kterým jde práce lépe než sex.

Jeroným,  65 let
Liborek

„Cítím se lépe“

Cítím se mnohem lépe, super doplněk.

Liborek,  40 let
Martin

„Žádné sliby, perfektní doplněk stravy“

Žádné sliby! Opravdu perfektní doplněk stravy a nejde jen o erekci.

Martin,  48 let
Antonín

„Nevěřil jsem, ale změnil jsem názor“

Produktu jsem moc nevěřil, ale 2 měsíce úžívání mě změnili názor. V 68 letech jsem začal opět jezdit na kole. Dříve jsem se musel k nějakému cyklo-výletu dost přemlouvat a nyní já přemlouvám ostatní :). PRIMULUS mě celkem nabudil, jsem takový živější a vzhledem k tomu se mi bez velkých problému podařilo shodit i nějaké to kilo.

Antonín,  68 let
Otto

„Cítil jsem více energie, stabilitu výkonu a klidnější spánek.“

PRIMULUS mi doporučil můj zeť, který ho dlouhodobě užívá. Celkově jsem byl k produktu ze začátku skeptický. PRIMULUS jsem začal užívat v období přelomu jara a léta, kdy je mé nejnáročnější pracovní období. Zároveň jsem se pustil do rekonstrukce domu. Pop prvním měsíci užívání jsem cítil daleko větší energii, stabilitu výkonu během náročných dní a klidnější spánek. 

Otto,  54 let
David

„Nejlepší testosteron booster v ČR.“

PRIMULUS mě pomáhá poprat se s únavou po závodech nebo těžkém tréninku. Dle mého názoru je to jeden z nejsilnějších testosteron boosterů na českém trhu. mohu jen doporučit!

David,  22 let
Jakub

„Lépe zvládám únavu po náročných sportovních dnech.“

PRIMULUS me doporučil kamrád. produkt mě zaujal svým silným složením a kvalitou použitých minerálu a vytamínu, hlavně pak hořčíku a zinku. Jsem vášnivý lyžař, cyklista a basketbalista a tyto látky jsou pro mě důležité. PRIMULUS mi pomáhá poprat se s únavou po náročných sportovních dnech.

Jakub,  21 let
Ladislav

„Jsem spokojen a nehodlám měnit.“

Po 5ti měsíčním užívání produktu PRIMULUS jsem přesvědčen, že jsem konečně našel komplexní výrobek, se kterým jsem zcela spokojen a nehodlám jej měnit. Celkově se cítím daleko méně unavený, aktivnější, sebevědomější, dosahuji daleko lepších tréninkových výsledků a v neposlední řadě se mi zvýšilo libido.

Ladislav,  34 let
Miroslav

„Mám více energie a jsem méně náladový.“

V mládí jsem na "vitamíny" moc nebyl, ale PRIMULUS mě přesvědčil, že je důležité se v pokročilejším věku o své zdraví více zajímat. Cítím více energie a jsem méně náladový. PRIMULUS beru již 3 měsíce a určitě budu pokračovat. 

Miroslav,  52 let
Marek

„Cítím se energičtější a lépe se mi spí.“

Podobným produktům jsem nikdy moc nevěřil, ale PRIMULUS mě svou prezentací zaujal a teď jsem rád, že jsem si ho koupil. PRIMULUS užívám pravidelně, cítím se energičtěji, lépe se mě spí a nedávno jsem složil všechny Lega od svého syna, protože jsem nevěděl co s energií po běhání :).

Marek,  39 let
Jindřich

„Cítím se perfektně a mám větší výdrž.“

Zajímám se o aktivní životní styl a vím, že dnešní strava je chudá na vitamíny. Důležité je pro mě doplňovat látky jako vitamín D, hořčík a kotvičník zemní. Na doporučení už 5 měsíců užívám PRIMULUS, který vše obsahuje. Cítím se perfektně a při svižných výšlapech do kopců mám mnohem větší výdrž.

Jindřich,  30 let

Máte už PRIMULUS?
Napiště nám, jak se vám osvědčil.