5 rad pro čistou mysl a žádný stres

Tisíckrát omílané pozitivní myšlení je opět na scéně.

Ať děláte, co děláte, klidná a spokojená mysl je půl zdraví. Jak toho docílit si přečtěte v následujících řádcích.

Dalších pět rad jak očistit mysl zaručeně zabere. 

Nestresujte se

Dobrá rada nad zlato. Ale jak toho v dnešní době docílit?

Určitá míra stresu a prospěšného adrenalinu k životu patří. Nadměrný stres ale pusťte z hlavy. Na poslední metu konce života dorazíme všichni. Takže pokud nestíháte, zpomalte. Nemusíme tam být až příliš brzy. Hledejte podněty, ale nevyčerpávejte se. Hlavní je odpočinek a čas na odreagování. Tedy řiďte se hesle: ,, Když nejde o život, nejde celkem o nic důležitého.“ 

Pravidelně se milujte

Pokud momentálně nemáte s kým, je nejvyšší čas vyrazit hledat. Sex zlepšuje náladu a vašemu zdraví prospívá. Studie jasně prokázaly, že lidé středního věku, milující se častěji, mají zdravotní kondici mnohem lepší než ti, co pověsili milostný život na hřebík. A málo platné, síla doteku a objetí je prostě nenahraditelná. Takže si hrajte. Zapojte masáže a fantazii. Té se naštěstí meze nekladou. 

Smějte se

Nažeňte dobrou náladu do vašeho života. Vědecké studie opět prokazují, že například sledování vtipných videí má na náš imunitní systém obrovský vliv. Pokud se smějete, naše srdce pookřeje a náš imunitní systém je mnohem výkonnější. Takže komedie, setkání s kamarády a přáteli, hry a všechno, co vám pomůže vyloudit úsměv na tváři. Ono bezduché plácání hloupostí, při kterém se v kruhu přátel válíte smíchy, má neskutečnou hodnotu.

Zůstaňte hraví a klidně dětinští.

I když vám to ženské pokolení vyčítá, je to nakonec to, co vám obrovsky závidí a moc by to chtělo umět.

Cvičte a sportujte

Ve zdravém těle, zdravý duch. Pravidelný pohyb je alfou a omegou vedoucí k posílení imunitního systému a zlepšení celkového zdravotního stavu. Takže návštěva posilovny, fotbálek či bojové umění, všechno, při čem zapojujete svoje svaly a potíte toxiny z těla ven, neskutečně zvyšuje vaši odolnost.

Ženy mají sice rády elegantní navoněné elegány v obleku, ale musí se pod ním rýsovat pevné tělo. Vyplavte adrenalin a hormony štěstí, uvolněte stres, vyčistěte hlavu a vyrýsujte svaly. Pak si dejte studenou sprchu v rámci otužování a zasloužený relax.

Spánek léčí

Pokud spíte velmi málo, vaše tělo strádá a nemá dost času zregenerovat svoje síly a pak i bojovat proti nežádoucím vlivům. Máte problém s usínáním? Tak se vraťte o pár kroků nahoru. Na scéně je sex a sport. Po obojím usnete jako špalek. V duchu spánkové hygieny je také nutná absolutní tma bez veškerých kontrolek stand-by režimu. Je vědecky dokázáno, že buňka si odpočine pouze ve tmě a světelný smog škodí. Vyvětraná chladnější místnost a velmi dobrá postel s kvalitním roštem a zdravotní matrací. K tomu dostatečný počet hodin spánku.

tento článek je napsán externím autorem.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás