PRIMULUS

Únava? Tuk na břiše? Problémy s erekcí?

Nejprodávanější doplněk stravy pro muže s obsahem extraktů bylin a vitaminů.

Udržte normální hladinu testosteronu a zvyšte si energii a chuť na sex.

  • optimální hladina hormonů v těle
  • více energie a vitality
  • lepší spánek
  • posílení libida
  • lepší erekce

8840x hodnocení

Doručíme
zdarma
Spokojených
zákazníků
Certifikované
složení
Nejprodávanější
v kategorii
Vyrábíme
v Česku

Chlapům nad 35 let klesá hladina mužského hormonu až o 1 % ročně?

Existuje ale řešení. Díky správné kombinaci vitamínů a minerálů je každý chlap schopen udržet svou hladinu testosteronu i v pokročilém věku. Dejte sbohem únavě a nízkému libidu a nakopněte svůj hormonální systém jako za mlada.

Multivitamín moderního muže

Všechny důležité vitamíny a minerály pro muže v jedné krabičce

 

Lepší spánek

Díky obsahu přírodního hořčíku získaného z mořské vody podporuje správnou nervovou i svalovou činnost a zajišťuje kvalitní spánek, který je pro tvorbu testosteronu zásadní.

Zvýšení libida

Studiemi ověřené bylinky jako kotvičník zemní (tribulus terrestris) a pískavice řecké seno podporuje PRIMULUS zdravé libido, plodnost a chuť na sex.

Udržení hladiny testosteronu

Vysoký obsah zinku s kombinací dalších ověřených látek pomáhá udržet optimální hladinu testosteronu.

Stačí 2 tablety denně

Jednoduché dávkování pouze 2 tablety denně. Obě večer, nebo jedna ráno a druhá večer. Nejlépe s jídlem.

Více síly a svalové hmoty

Extrakty z bylin v produktu PRIMULUS pomáhají udržovat tělový a svalový tonus a podporují normální činnosti kardio-vaskulárního systému.

Lepší soustředění

Zlepšíme vám duševní a kognitivní činnost. Budete se lépe soustředit, rychleji myslet a celkově se cítit mentálně lépe.

Zlepšení imunity

Složení produktu přispívá k normální funkci imunitního systému. Buďte zdravý a plný života.

Více energie a vitality

Díky kombinaci přírodních životabudičů a vitamínů vám PRIMULUS pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Složení

Jednotlivé složky byly vybrány pro jejich vliv na hladinu testosteronu v těle, vliv na podporu energie, vitality a podporu imunity mužů.

Zinek

Zinek

Obsah v denní dávce: 15,4 mg – což odpovídá 156,3 % referenční hodnotě příjmu Zinek patří k minerálním prvkům, kterých je v našem těle relativně malé množství, ale o to větší význam mají. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a to je to, proč je pro muže tak důležitý. Dále zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci.
Selen

Selen

Obsah v denní dávce: 5,5 μg selenu ve formě seleničitanu sodného Selen funguje v lidském těle jako antioxidant a hraje důležitou roli v boji proti volným radikálům. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno

Obsah v denní dávce: 350,6 mg extraktu ze semen Obsahuje velké množství hodnotných bílkovin, olejů, ale také menší množství alkaloidu trigonellinu, cholinu a triterpenové steroidní saponiny. Fenugreek podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant.
Kotvičník zemní

Kotvičník zemní

Obsah v denní dávce: 300 mg extraktu s obsahem 60 % steroidních saponinů Kotvičník zemní nebo také Tribulus Terrestris obsahuje velké množství steroidních saponinů, rostlinných sterolů (fytosterolů), flavonoidů a alkaloidů. Kotvičník ovlivňuje pohlavní orgány a hormonální aktivitu.
 

Přesné složení

Zinek 15,4 mg
Hořčík 245 mg
Selen 5,5 μg
Vitamin D3 50 μg (2000 UI)
Vitamin B6 2 mg
Vitamin C 100 mg
Biotin 60 μg
Pískavice řecké seno – Fenugreek 350,6 mg
Kotvičník zemní – Tribulus Terrestris 300 mg
Extrakt z černého pepře 10 mg

Obsah v denní dávce. Denní dávka jsou dvě tablety.

8840x hodnocení

Ohlasy zákazníků

97 % zákazníků uvedlo, že jsou s
produktem PRIMULUS spokojení
4,7 z 5 průměrné hodnocení
od 10 795 zákazníků
i
8840x
i
880x
i
790x
i
180x
i
105x

* data z dubna 2022

„Větší chuť do života, větší výkon a méně stresu.“
PRIMULUS již beru několik měsíců a jsem přesvědčený, že mě pomáhá. Cítím se lépe, jsem aktivnější, mám větší chuť do života a lépe zvládám stres. PRIMULUS mě pomáhá i při sportovním výkonu (3x týdně posilovna, 2x týdně kardio). Cítím se prostě skvěle a PRIMULUS mohu jen vřele doporučit. Také chválím pro zákaznický přístup Týmu PRIMULUS. Jen tak dál!“
Marcel, 30 let
„Po třech měsících se měním k lepšímu.“
Poslední dobou jsem nějak bez energie. Musel jsem se ke každé činnosti přemáhat. Shodou náhod už třetí měsíc "testuji" PRIMULUS. Nevím jak to okomentovat, ale měním se k lepšímu. Pomaleji než by si člověk přál, ale přeci jen měním.
Jaroslav, 59 let
„Funguje to, nevěřil jsem.“
„Funguje to, nevěřil jsem, ale přesvědčil se. Pánové doporučuji!“
Josef, 50 let
„Lepší kondice a více energie.“
O produktu PRIMULUS jsem se dozvěděl na Instagramu. Přečetl jsem podrobné info a objednal balení na zkoušku. Po měsíci a půl jsem byl velmi překvapen svou fyzickou i duševní kondicí. Mám mnohem více energie na vše, co v životě dělám. Z posilovny nejsem tolik unavený, jako dřív a ještě mi zbývají síly na ostatní aktivity. Sexuální život je teď také mnohem bohatší.
Rayman, 41 let
PRIMULUS mi zkvalitnil život.“
PRIMULUS jsem nalezl na internetu. Přes počáteční nedůvěru jsem přešel k pravidelnému užívání. Při jeho užívání se mi zkvalitnil život.
Petr, 54 let
„Po užívání produktu se cítím výborně.“
Produkt mne zaujal logem a svým zaměřením na zvýšení hladiny mužského hormonu. Po užívání produktu PRIMULUS se cítím výborně (jako 35-ti letý).
Ringo, 67 let
„Po dvou týdnech zvýšení libida.“
„Užívám PRIMULUS cca 2 měsíce. Přibližně po dvou týdnech užívání jsem pocítil významné zvýšení libida i frekvence pohlavních styků. Lednová dovolená s manželkou (o 15 let mladší) v karibské oblasti byla báječná. Předpokládám, že se stanu stálým odběratelem produktu "PRIMULUS .“
Daniel P., 66 let
PRIMULUS je pecka. Pomáhá mi.“
PRIMULUS je PECKA! Mám stresové zaměstnání, hypotéku, dvě děti, náruživou manželku a tenhle produkt mi hodně pomáhá. Bez vlastní snahy to samozřejmě nikdy nepůjde, ale s PRIMULUS to zvládám mnohem lépe :)
Jirka, 42 let
„Mám více energie a lepší sex.“
„Zprvu jsem moc nevěřil, ale po necelém měsíci užívání produktu PRIMULUS jsem změnil názor a bez rozmýšlení se přihlásil k pravidelnému doručování. Cítím se o mnoho lépe, mám mnohem více energie, sex je delší a vícekrát opakovaný. Opravdu mě přípravek PRIMULUS hodně překvapil. Mohu s klidným srdcem doporučit!“
Tomáš, 33 let
„Kvalitní složení, doporučuji!“
"PRIMULUS mě zaujal zejména svým složením a mohu potvrdit po několika měsíčním užívání jeho kvalitu. Je OK a doporučuji všem mužům od 20 do 100 let!“
Vladimír, 88 let
„Cítím se skvěle, velmi doporučuji.“
Od té doby, co používám PRIMULUS, se cítím skvěle. Velmi doporučuji.
Ivo Pazdera, 55 let
„Působí kladně. Mohu jen doporučit.“
PRIMULUS užívám již několik měsíců a mohu potvrdit, že působí kladně. Jsem spokojen a mohu jen doporučit!
Jan, 78 let

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
na zkoušku - doručení zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Výhodné měsíční předplatné

Jednorázový nákup
přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto Vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro Vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s Vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, Vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy Vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti Vás budeme kontaktovat po Vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na Vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Detailní informace

Složení — Trigonella foenum - graecum (extrakt ze semen), Tribulus terrestris (extrakt 12:1 ze semen, 60 % saponinů), Hydroxid hořečnatý (z mořské vody), Vitamin C (Kyselina L-askorbová), Citronan zinečnatý, Piper nigrum (extrakt z nezralých plodů), Vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), D-biotin, Vitamin D3 (cholekalciferol), Seleničitan sodný, plnidlo: Mikrokrystalická celulóza, zvlhčující látka: Sorbitol, látka protispékavá: Stearan hořečnatý.

Hmotnost balení — 78 g, jedna tableta = 1 290 mg

Doporučené dávkování – Dvě tablety denně během nebo po jídle zapít vodou či jiným vhodným nápojem.

Upozornění — Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Nevhodné při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve a přípravků pro snížení krevního tlaku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování — Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C a mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Nahoru