Andropauza mění muže k nepoznání. Dá se s ní bojovat a pomůžou doplňky stravy?

Andropauza, neboli „mužský přechod“ je jiný výraz pro sníženou hladinu testosteronu u mužů starších 40 let. Muži v andropauze jsou často unavení, bez energie, více se potí, snižuje se u nich libido, mají problémy s erekcí a i jejich tělo zaznamenává významné změny. To všechno se pak odráží na jejich sebevědomí. Proces mužského přechodu je postupný a trvá i několik let, kdy se testosteron ztrácí o jednotky procent každý rok. Testosteron je tedy právem přezdíván kořením mužského těla a není se čemu divit. Ženy už na první pohled poznají silné muže, kteří s jeho množstvím v organismu nemají problém.

 

Jak nejlépe čelit příznakům andropauzy?

Pokud muži hledají rychlé řešení, měli by sáhnout po přírodních doplňcích stravy. Je nám jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu?" Ano, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, C, B6), minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující uvedené látky ve správném množství, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS.

 

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek společně s vysokou dávkou kotvičníku zemního s obsahem 60% saponinů je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Produkt je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 35 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii i libido. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Kup PRIMULUS