Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace/Osobní rozvoj 1 je lepší než 0

1 je lepší než 0

1 je lepší než 0

Hodně lidí by chtělo uspět rychle.

Nejlépe přes noc.

Shodit všechen přebytečný tuk v co nejkratší době. Vydělat velký obnos peněz díky jediné dobré investici, či novému unikátnímu nápadu. Být úspěšnou hvězdou médií díky jednomu vystoupení v talentové show.

Všechno to zní lákavě, ale bohužel úspěch takto většinou nefunguje. Pokud nepatříte mezi šťastné 3% lidí, kterým se to podařilo, nikdy Vás nic podobného nepotká.

Jaká je tedy nejlepší cesta k úspěchu?

Bohužel neexistuje žádná zkratka. Jediný zaručený recept na úspěch je následující:

tvrdá práce + odhodlání + trpělivost = úspěch

Co to znamená v praxi?

Každý den buďte o něco lepší, než den předtím.

Každý den se přibližte alespoň o 1 % blíže k Vašemu snu.

I když jste si vytyčili velké cíle, musíte se naučit k nim dojít krok po kroku. Většina lidí si stanoví tak velké cíle, že se jich vlastně zalekne a ani se nepokusí o jejich realizaci.

Pokud chcete ovládat nový jazyk, naučte se každý den 1 až 2 nová slovíčka. Tohle Vám nezabere ani 5 minut času, ale za měsíc je to téměř 60 nových slovíček. Navíc po zhruba 20 dnech se z učení stane návyk a vy pak můžete pomalu začít zvyšovat počet slovíček za den.

Chcete začít cvičit, ale stále máte problém se k tomu dokopat?

Zapomeňte na zbytečná novoroční předsevzetí a začněte po malých krůčcích už teď. Ještě dnes večer udělejte 5 kliků a 10 dřepů. Nic víc. Další den zvyšte počet cviků pouze o 1 % a udělejte 6 kliků a 11 dřepů. A tím to končí. Dáte si sprchu a půjdete spát. A pozítří?... Myslím, že mě chápete.

I když zrovna nevíte, čeho přesně byste chtěli dosáhnout, i tak se snažte být každý den alespoň o 1 % lepší než včera.

Přečtěte si jeden nový článek z Vašeho oboru. Nastudujte si pár stránek z nějaké vzdělávací knihy. Udělejte jeden dobrý skutek a pomozte někomu z Vašeho okolí s nějakou maličkostí.

Hodně matematiků říká, že algebra se dá uplatnit ve světě téměř na vše.

Možná mají pravdu.

Pamatujte, že 1 je vždy více než 0

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru