Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace/Osobní rozvoj 11 top nejmužnějších sportů

11 top nejmužnějších sportů

11 top nejmužnějších sportů

Osnova:
1. Zápasy Sumo
2. Golf
3. Fotbal
4. Motokros
5. MMA
6. Ragby
7. Hokej
8. Závody aut
9. Box
10. Americký fotbal
11. Dřevorubectví
Závěr:

Muži se odlišují od žen svými názory, povahou a něčím nepopsatelným, co dřímá v každém z nich. 

Za všechno může přemíra testosteronu a přírodní instinkty. Muži byli již v dávné minulosti zodpovědní za lov, a tedy obstarání obživy.

Muži častěji vyhledávají nebezpečné situace, které zvyšují adrenalin v krvi. Rychlá auta, bojové sporty či vytrvalostní sporty ukazující sílu.

Našli jsme pro vás 11 nejmužnějších sportů. Každý člověk může jednotlivý sport vnímat jinak, řada z nich není nejpopulárnější, ale většina z nich je demonstrací mužské síly a vytrvalosti. Mezi nimi najdete i jeden sport, který je ryze mužskou záležitostí, jaký?

Těchto 11 sportů rozhodně nechápejte jako nejvhodnější činnost pro lidské tělo.

1. Zápasy Sumo

Sumo je nejoblíbenější sport v Japonku. Zápasy sumo nejsou v našich končinách tak oblíbené jako právě tam.

Představte si obézní muže s váhou přes 225 kilogramů. Tyto „monstra“ do sebe naráží až do doby, kdy jeden z nich skončí mimo vyznačený kruh.

Určitě byste se nechtěli dostat mezi tyto dva zápasníky.

Sumo je sportem pro vyšší váhové kategorie a určitě to není sport, který začnete dělat. Podstatná je tady demonstrace mužské síly.

2. Golf

Golf vznikl z jiného důvodu než ostatní sporty.

Golf byl určen především pro muže. Muži mají na golfu čas diskutovat a povídat si o podnikání, ženách, válkách či autech.

Řada vrcholových manažerů a ředitelů hraje právě golf. Golf je vhodný i pro navázání obchodních vztahů neformální komunikací.

3. Fotbal

Fotbal je celosvětovým fenoménem. Fotbal se bere primárně jako mužský sport. Ať už se jedná o aktivní hru nebo sledování jako divák.

Fotbal nabízí možnost sejít se s přáteli, dát si pár piv a pořádně si zakřičet. Který z mužů by to neměl rád? Asi budeme hledat takového muže velmi těžko.

Fotbal není brutální ani tvrdý sport, ale je velmi obtížné běhat po hřišti celých 90 minut. Při tomto sportu může dojít i ke zraněním.

4. Motokros

Motokros patří mezi motocyklové sporty. Jezdí se na uzavřených terénních tratích.

Motocykly jsou pro tento sport speciálně upraveny a můžeme je rozdělit do několika kategorií dle objemu motoru.

Motorkáři jezdí po terénní trati a čas od času létají vzduchem.

Při tomto sportu je ve hře obrovský adrenalin, jelikož motorkáři nemají téměř žádné chrániče a jezdí ve velkých rychlostech.

5. MMA

MMA je zkratka z anglického Mixed Martial Arts neboli smíšená bojová umění.

Jedná se o kombinaci různých bojových sportů, mezi které řadíme Thajský box, La canne – Francouzský box, TaekWon-do, Judo, zápas řecko-římský a volný styl, Sambo a brazilské Jiu Jitsu.

V tomto sportu hrozí poměrně vysoké riziko zranění a zápasníci mohou skončit až v nemocnici.

Zápasníci mohou provádět postrkování, ale i tvrdé údery. Adrenalin je v tomto sportu zaručen a hodně se zde objevuje právě původní pud bojovat.

6. Ragby

Další z tvrdých sportů je ragby. Ragbyoví hráči nemají oproti americkému fotbalu žádné vycpávky.

Hráči jsou velcí, svalnatí a rychlí. S velkou pravděpodobností hráči přijdou čas od času o zuby nebo se objeví tu a tam nějaká krev.

7. Hokej

Česká republika je hokejový národ! Ano, a pokud se přiblíží mistrovství světa nebo olympiáda, je to chvíle, kdy řada mužů sleduje právě tento sport.

Muži se scházejí, fandí, popíjí pivko. Hokej je, dá se říci, především mužským sportem.

Jedná se o týmový sport hraný na ledě, a je to jeden z nerychlejších sportů vůbec, neboť vystřelený puk někdy dokáže dosáhnout až rychlost i 175 km/h. Z fyzické stránky je hokej velice vyčerpávající a z tohoto sportu plynou i mnohá zranění.

8. Závody aut

Rallye, Nascar nebo Formule 1. Je jedno, o kterou formu automobilových závodů jde, podstatný je zde velký adrenalin, někdy až tuhne krev v žilách.

Závodníci krouží po závodní trati rychlostí 300 km za hodinu a jakákoliv chyba je může stát i život!

9. Box

Kolébkou boxu je starověk. Box vznikl ve třetím tisíciletí před našim letopočtem.

Pravidel v boxu je mnoho od rukavic boxera až po konečné bodování a rozhodčího v ringu.

V boxu ale jde především o zvýšenou hladinu adrenalinu. Soupeři, kteří spolu svedou bitvu před vyprodaným stadionem, se hecují již více než týden dopředu a vyhrožují svému soupeři, jak jej zničí.

V tomto sportu se hodně objevuje právě „loveckýinstinkt.

10. Americký fotbal

V této hře se objevuje 11 hráčů a oválný (šišatý) míč. V České republice není americký fotbal tak populární jako právě, jak už plyne i z názvu, v Americe.

Jedná se o tvrdý sport. Hráči jsou ale hodně tvrdí a jen závažné důvody jim zabrání, aby se znovu a znovu střetávali se svými soupeři.

11. Dřevorubectví

Hledáte ale opravdu mužský sport demonstrující sílu, vytrvalost, přesnost a obratnost? Dřevorubectví je doménou mužů!

Dřevorubecký sport můžete najít také pod názvem „Timbersports“. Tento sport je stále více populární a obsahuje hned několik disciplín.

Dřevorubci bojují s jednoruční pilou nebo také se sekerou. Na rozdíl od jiných sportů, které byly brány jako mužské, ale už se zapojují i ženy, si dřevorubectví drží unikát. V tomto sportu zatím stále nesmí závodit ženy.

Závěr:

Řada sportů se již v dnešní době otáčí a zapojuje se čím dál více žen. Jsou ale mezi nimi i sporty, které stále ženy ještě nedělají.

Sport obecně dává možnost mužům ukázat svou sílu a odvahu. Muži měří své síly a bojují, aby se předvedli, jak ženám, tak i ukázali, že jsou mužnější než ostatní rivalové.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru