Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace/Osobní rozvoj 5 nejlepších mobilních aplikací moderního muže

5 nejlepších mobilních aplikací moderního muže

5 nejlepších mobilních aplikací moderního muže

Doba, kdy mobilním telefonem šly louskat ořechy a hra „SNAKE“ neboli had (na které nejeden z nás odvařil čudlíky klávesnice svého mobilního miláčka) byla vrcholem vývojářů aplikací, jsou už dávno pryč.

Jak se říká: „Pokrok nezastavíš!“.

Ať si to chceme připustit nebo ne, mobilní telefon se dnes stal neodmyslitelnou součástí našich životů. Používáme ho při práci, pro zábavu, při sportu, pro pořizování fotek, během spánku a kdoví co ještě.

Softwaroví inženýři chrlí jednu aplikaci za druhou téměř rychlostí blesku a běžný uživatel má pak problém vyznat se, k čemu která aplikace slouží. 

Proto jsem se rozhodl vybrat 5 těch nejlepších aplikací (alespoň pro mě), které by jakožto modernímu muži ve Vašem mobilním zařízení neměly chybět. Tyto aplikace slouží nejen pro práci a zábavu, ale usnadní Vám i každodenní rutinní úkoly a mohou Vám i zpříjemnit život.

Tady jsou:

1. Evernote

Jedná se o moderní pracovní prostor a takový hodně vychytaný poznámkový blok. Synchronizuje Vaše poznámky ve všech zařízeních, na kterých ho máte nainstalovaný. Můžete zde vytvářet poznámky s daty jejich vytvoření a své poznámky sdílet se svými kolegy, pořizovat fotky, které je možno rovněž sdílet, psát upomínky a organizovat tak důležité schůzky. Rovněž je možno vkládat dokumenty a prezentace.Všechny poznámky pak snadno vyhledáte dle Vašeho popisu.

Zajímavou možností je funkce „pracovní chat“, se kterou můžete diskutovat o jednotlivých poznámkách online či přeposlat poznámku kolegovi na jeho e-mail. Aplikace je velice přehledná a štítky Vám ušetří drahocenný čas.

Aplikace dále dokáže k jednotlivým poznámkám připojit i GPS polohu, zobrazuje čas úprav a samozřejmě můžete nastavit i upozornění daného úkolu.

Aplikace je dispozici buďto v bezplatné verzi nebo za příplatek cca 100 Kč ve verzi premium.

Stahujte pro:

pro zařízení Android
pro zařízení iOS
pro zařízení Windows

2. Dropbox

Kdo z Vás by to neznal – chcete promítnout doma pracně připravenou prezentaci svému týmu a flashka, na které jste ji měli uloženou, zůstala na stole doma vedle počítače. A přesně proto byla svými vývojáři navržena tato super aplikace – abyste už nikdy nemuseli tahat své dokumenty, soubory či fotky na přenosných médiích. S pomocí dropbox je máte kdykoli k dispozici ve všech zařízeních, ve kterých je dropbox nainstalován.

Dalšími nástroji jsou:

• zálohování dokumentů pro možnou obnovu,
• sdílení dat i s uživateli, kteří Dropbox nepoužívají,
• vysoká rychlost aktualizací,
• základní prostor 2 GB zdarma,
• ochrana všech souborů šifrováním,
• algoritmus AES-256,
• sdílení mezi iPhone, iPad, Android, a BlackBerry.

Aplikaci dropbox můžete spravovat v online módu nebo stáhnout do počítače na www.dropbox.com a do svých mobilních zařízení si ji nainstalujete na:

pro Android zařízení
pro zařízení iOS

3. Slack

Vždycky jsem si myslel, že mobilní telefon a SKYPE jsou ty nejlepší nástroje týmové komunikace (když samozřejmě nepočítám osobní setkání, kterému se žádná aplikace nikdy nevyrovná) než mi můj kolega řekl o SLACK.

O co tedy vlastně jde?

K jednoduchému vysvětlení použiji rovněž jeho slova: „Je to SKYPE na steroidech“.

Ale teď vážně. Slack je komunikační nástroj pro efektivní týmovou komunikaci. Jak už samotné motto SLACKu (Be less bussy – buďte méně zaneprázdněni) napovídá, tato aplikace Vám pomůže usnadnit týmovou či jinou komunikaci a ušetřit to nejcennější, co máte – ČAS!!!

Pomocí SLACKu můžete efektivně komunikovat se svým týmem, sdílet své myšlenky, fotky, názory, videa, ale hlavně, ve SLACKu můžete třídit Vaši komunikaci dle témat, a tím ušetřit opravdu spoustu času hledáním vět či úkolů, dávno ztracených v kontextu jiné komunikace.

Samozřejmě můžete komunikovat odkudkoli, pomocí počítače, tabletu či mobilního telefonu, pro které je SLACK k dispozici.

Stahujte na:

www.slack.com

nebo

https://slack.com/downloads – pro zařízení iOS či ANDROID.

4. Runtastic PRO

Sportujete? – tak s tou to aplikací určitě začnete. Tato fitness a běžecká sledovací aplikace Vás zcela jistě dostane do formy (nebo minimálně trošku vyhecuje k tomu něco se sebou dělat).

Runtastic používá GPS, abyste si mohli měřit a zaznamenávat své výkony během fitness aktivit, běhu či jízdě na kole, měřit je a sdílet se svými přáteli.

VLASTNOSTI & VÝHODY FITNESS APLIKACE:

  • reálný hlasový trenér: audio zpětná vazba podle Vašeho osobního nastavení,
  • mapuje tréninky v reálném čase pomocí GPS a monitoruje pokrok cvičení,
  • osobní deník tréninků, pokročilé statistiky a grafy,
  • mapy: detailní zobrazení aktuální pozice a možnost zpětného prohlížení trasy (Google Maps),
  • vytvářej, prohlížej, hledej trasy a ulož si je do svého Android telefonu
  • přizpůsobitelné nastavení dashboardu: zobrazuj preferované tréninkové statistiky (doba trvání, vzdálenost, tempo, rychlost, tepová frekvence, splálené kalorie, stoupání, čas, doporučení doplnění tekutin po tréninku a dlaší) během svých cvičení.
  • Sdílení sportovní aktivity na Google+, Facebook, Twitter, WhatsApp a na email.

Je toho mnohem více proto neváhejte a stahujte na:


pro zařízení ANDROID
pro iOS

5. LinkedIn

Nevím, jestli jste si toho všimli, ale tato doba je prostě doba „Sociálních sítí“. Obzvláště mezi mladými lidmi jsou Facebook, Instagram, Twitter či Snapchat slova, která požívají častěji než cokoli jiného.

Nerad bych se tady rozepisoval o fotkách s našpulenými rty před zrcadlem, x – tisíc variací toho, co jste měli k obědu či Vašich výkonů ve fitku.

Rád bych z toho množství všech sociálních sítí vyzdvihnul právě LinkedIn – profesně a hlavně seriózně zaměřenou sociální síť.

Na této sociální síti se setkávají profesionálové z celého světa, sdílejí své pracovní zájmy, úspěchy či rady.

Profesionální verze LinkedIn má několik prémiových módu, ať už chcete pomoci s výběrem nové práce – Job Seeker, podpořit své podnikání – Business Plus, najít potenciální klienty na trhu – sales Navigator Professional či najít vhodné kandidáty či zaměstnance pro Vaši firmu – Recruiter Lite.

LinkedIn má v současnosti více než 400 miliónů uživatelů a jeho síť se stále zvětšuje.

Na svém profilu můžete sdílet svůj životopis, profesionální úspěchy či zájmy. LinkedIn je rovněž vítaným pomocníkem recruiterů a headhunterů, kteří Vás, jako potenciální zájemce o lepší práci, mohou snadno oslovit.

Svůj profil můžete spravovat pomocí web aplikace na www.linkedin.com nebo z mobilních zařízení, pro které si můžete stáhnout aplikaci na:

pro zařízení ANDROID
pro zařízení iOS

Závěr:

Jak jsem již zmínil na začátku tohoto článku – žijeme v elektronické době a spousta lidí (včetně mě) by si již bez mobilu, notebooku či tabletu nedokázala život vůbec představit. Rád bych proto na závěr zdůraznil jednu věc: V této hektické době jsou sice elektro-pomocníci téměř nutností, ale osobní kontakt s druhými nenahradí žádná aplikace.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru