Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace/Osobní rozvoj Muži neveria účinkom tohto produktu. Nakopnutie libida aj erekcie.

Muži neveria účinkom tohto produktu. Nakopnutie libida aj erekcie.

David Buchta
11. 1. 2021
 Muži neveria účinkom tohto produktu. Nakopnutie libida aj erekcie.


Myslíte si, že ste dôverčivý človek? Na internete často narazíte na reklamy sľubujúci zázračný produkt pre mužov. Okamžitá erekcie, zväčšenie penisu a podobné "zázraky na počkanie". Takto ale prírodné doplnky stravy nefungujú. Ich nástup je pomalší, ale účinky môžu prekvapiť každého muža. Nedostatok energie, libida a problémy s erekciou u mužov majú predovšetkým dve priečny. Zlé stravovacie návyky a nízku hladina testosterónu. Ak patríte medzi mužov majúce tieto problémy, alebo chcete tejto situácii predísť, ste tu správne. Nečakajte zázraky, ale zmena je určite možná a na dosah ruky.

Ako testosterón ovplyvňuje kvalitu erekcie?

Aby ste boli chlap, čo za to stojí, potrebujete optimalizovať hladinu testosterónu. Tá s vekom klesá. A s ňou potom klesajú aj ďalšie veci. Testosterón v tele pôsobí na množstvo oxidu dusnatého - látky, ktorá zaručuje erekciu. Ďalej spôsobuje ranné erekciu, nevyhnutnú pre zdravie penisu, ktorej nedostatok prispieva k erektilnej dysfunkcii. Jedným z riešení ako erekciu posilniť ich vyskúšať prírodný doplnok stravy na podporu testosterónu obsahujúce kvalitnými látky. Patrí medzi ne vitamíny, minerály (zinok, horčík, selén) a extrakty z bylín (napr. Kotvičník zemný, senovka grécka). Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky látky v správnom množstve, vyskúšajte 100% český prírodný produkt PRIMULUS.

Doplnok stravy PRIMULUS - Naozaj funguje?

Tím ľudí stojacich za unikátnym doplnkom stravy PRIMULUS, má jasnú odpoveď: "PRIMULUS nie je placebo, ale kvalitný produkt". Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. Ak hľadáte doplnok stravy zaručujúce dostatočné dávkovanie účinných látok, je PRIMULUS najlepšia voľba. Vďaka svojmu zloženiu neexistuje na slovenskom trhu lepšie dopněnk stravy pre mužov. PRIMULUS má cez 60 000 spokojných zákazníkov. Presvedčte sa o sile tohto produktu a nakopnite vašu energiu, libido aj erekciu. Teraz v akcii s dopravou ZDARMA po celej SR.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru