Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 4 tipy na okamžité zvýšení testosteronu

4 tipy na okamžité zvýšení testosteronu

4 tipy na okamžité zvýšení testosteronu

Ano, čtete správně.

Zvýšení hladiny testosteronu je běh na dlouhou trať. Dnes si ale představíme 4 tipy zaručující okamžité zvýšení mužského hormonu číslo jedna.

Bohužel je efekt těchto triků krátkodobý.

Na druhou stranu nikdy nevíte, kdy se vám okamžitý přísun testosteronu může hodit.

1) Atraktivní žena

Každý muž dokáže okamžitě zvýšit svůj testosteron v přítomnosti atraktivní ženy (studie).

Máte atraktivní kolegyni v práci? Nebo kamarádku? Dejte se s ní na chvíli do řeči a váš testosteron se na chvíli zvýší nad svou průměrnou hladinu.

2) Soutěživost

Tento bod jsme již více probrali v samostatném článku (odkaz zde). Studie ukazují, že pouhé očekávání soutěže dokáže krátkodobě zvýšit testosteron u mužů.

Samotná soutěž (a především vítězství) má na testosteron stejný efekt. Takže každá sportovní aktivita (aktivní, ale i pasivní) dokáže nejenom zlepšit vaší postavu a zdraví, ale i stav našich hormonů.

Poznámka: Bohužel častá prohra dělá s testosteronem pravý opak. Proto se snažte nežít život plný proher.

3) Držení a řeč těla

Fascinující zjištění profesorky Amy Cuddy z Harwardu nám dává další tip na okamžité zvýšení testosteronu.

Stačí se lépe postavit.

Držení těla a postoj v podobě „pózy síly (power pose)“ dokáže zvýšit testosteron až o 20 %.

Vysvětlení se zdá být jednoduché. Pokud zaujmete svým tělem „pózu síly“, váš mozek vyšle do těla signály pro zvýšení hladiny testosteronu. Hormonální systém se totiž chce přizpůsobit tomu, jak se chová vaše tělo.

Pro více informací doporučuji náš celý článek zde: Tajný trik na okamžité zvýšení testosteronu.

4) Rychlá auta

V jedné studii na mladých mužích byl zjištěn vliv typu auta, které muži řídili na hladinu testosteronu.

Když posadili muže do sportovního auta typu Porsche, jeho testosteron se okamžitě zvýšil.

Když však stejný muž řídil starou dodávku, jeho testosteron spadl pod průměrnou hranici.

Tedy dalším tipem pro okamžité zvýšení testosteronu je řízení rychlých sportovních aut.

Závěr

Zajímá vás rychlé zvýšení testosteronu?

Odpověď je jednoduchá: Rychlá auta, krásné ženy, sport, soutěžení a sebevědomý postoj ????.

PS: Nejdůležitější pro optimální tvorbu testosteronu je dostatek spánku, sexu, správné stravy, dále pak málo stresu a pravidelný pohyb. Pokud vás zajímá dlouhodobé zvýšení testosteronu, určitě si přečtěte náš článek zde: 25 tipů na zvýšení hladiny testosteronu.

zdroj: peaktestosterone.com

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru