Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 5 jídel bohatých na Vitamín C pro zvýšení hladiny testosteronu

5 jídel bohatých na Vitamín C pro zvýšení hladiny testosteronu

5 jídel bohatých na Vitamín C pro zvýšení hladiny testosteronu

Vitamín C patří mezi nejoblíbenější a nejznámější vitamíny.

V lidském těle plní tento vitamín mnoho životně důležitých funkcí a kromě vlivu na Vaše zdraví a imunitu má vliv i na podporu a udržení hladiny testosteronu.

Vitamín C chrání buňky testosteronu proti poškození oxidanty, dokáže je regenerovat a pomáhá i zvyšovat jeho produkci v leydigových buňkách.

Pokud Vás blíže zajímá vliv tohoto vitamínu na testosteron, určitě si přečtěte náš článek zde - Vitamín C a jeho vliv na testosteron.

Existuje několik potravin bohatých na vitamín C.

V dnešním článku jsme vybrali 5 nejlepších potravin zajišťujících nejen přísun tohoto vitamínu, ale také uzpůsobených pro optimální tvorbu mužského hormonu číslo jedna. Není překvapením, že většina z uvedených potravin patří do kategorie ovoce.

A jaké potraviny to jsou?

Pojďme si je postupně představit.

1) Kiwi

Kiwi je nejen výborným zdrojem vitamínu C, ale obsahuje i látky podporující kvalitní spánek.

Především Vám pomůže usnout rychleji a spát kvalitně po celou noc.

Testosteron se produkuje během noci a proto je dlouhý a kvalitní spánek jedním z nejdůležitějších pilířů pro jeho tvorbu

Kiwi je také jedním z nejlepších zdrojů vitamínu C. Ve 100 g ho najdete 92 mg, což odpovídá 155 % doporučené denní dávky.

2) Vymačkaný pomerančový džus

Osvěžující a výživný nápoj, který zná každý.

Nejen že výborně chutná. Pomerančový džus je i bohatý na vitamín C.

Jedna sklenice pomerančové šťávy obsahuje 108 mg vitamínu C, což odpovídá asi 120 % doporučené denní dávky.

3) Brokolice

I když to na první pohled tak nevypadá, brokolice je výborným zdrojem vitamínu C.

Ve 100 g této zeleniny najdeme 89,2mg vitamínu C, což odpovídá 149 % doporučené denní dávky.

Dále brokolice obsahuje enzym zvaný DIM, který pomáhá tělu zbavovat se estrogenu a tím zanechává více prostoru pro tvorbu testosteronu.

4) Batáty

Batáty neboli sladké brambory jsou nejen jedním z nejlepších zdrojů sacharidů pro optimalizaci testosteronu, jsou také zdrojem vitamínu C a A.

100 gramů batátů obsahuje okolo 20 mg vitamínu C, což odpovídá 21 % doporučené denní dávky.

5) Ananas

Nejen že ananas skvěle chutná, obsahuje i enzym bromelin udržující hladinu testosteronu během vytrvalostního tréninku.

Bromelin se dále podílí na štěpení bílkovin a tím pomáhá jejich lepšímu zpracování v těle.

100 gramů čerstvého ananasového džusu obsahuje 47 mg vitamínu C, což odpovídá 52 % doporučené denní dávky.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru