Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 5 mužských koníčků, které Vám zaručí zvýšení hladiny testosteronu

5 mužských koníčků, které Vám zaručí zvýšení hladiny testosteronu

5 mužských koníčků, které Vám zaručí zvýšení hladiny testosteronu

Každý muž má nějaké koníčky a záliby.

Někdo si rád zajde s kamarády zahrát fotbal, jiný si raději přečte oblíbenou knížku nebo se podívá na novou seriálovou hitovku.

V dnešním článku se zaměříme na mužské koníčky, které Vám mohou pomoci zvýšit hladinu testosteronu.

Pojďme si je tedy postupně představit

Sledování sportovních akcí

Asi nejtypičtější koníček všech mužů.

Téměř každý chlap, i když nepatří mezi velké sportovní nadšence, se v době velkých šampionátů sejde s kamarády v hospodě či doma u televize a fandí svému oblíbenému (či národnímu) týmu.

Vědci zjistili, že při sledování světového poháru ve fotbale 21 muži, u nichž jejich tým vyhrál, došlo ke značnému navýšení hladiny testosteronu.

Naopak pokud jejich favorit prohrál, hladina testosteronu se u nich mírně snížila.

Pokud Vás sportovní přenosy moc neberou, můžete zpestřit celý požitek ze hry nějakou malou sázkou. Poté pro Vás bude výsledek důležitější a hormonální odpověď bude o to větší.

Lovení

V této době se jedná spíše o koníček, v minulosti to ale byl pro muže jejich hlavní úkol ve společnosti a také primární zdroj obživy.

Pokud muž nedokázal nic ulovit, byla jeho rodina či kmen bez obživy.

Muži mají lovení hluboce zakořeněno ve své DNA a proto je tato činnost úzce spjata se zvýšením hladiny testosteronu v těle.

Není tedy překvapením, že muži zaznamenají značně zvýšenou hladinu testosteronu po úspěšné lovecké výpravě (studie zde)

Sekání dřeva

Pro někoho koníček, pro jiného nutná povinnost.

Pokud však patříte do druhé skupiny, mám pro Vás dobrou zprávu.

Sekání dřeva dokáže ovlivnit hladinu Vašeho testosteronu.

V této studii bylo zjištěno, že muži, kteří káceli stromy sekerou, zaznamenali výrazné zvýšení hladiny testosteronu po dobu jedné hodiny od ukončení této činnosti.

Není tedy divu, proč jsou dřevorubci často označování jako praví muži. Jejich poznávacím znamením je hustý plnovous a svalnatá postava. Známka vysoké hladiny testosteronu.

Zvedání těžkých věcí

Jedna z hlavních činností, určená především pro muže.

Každý chlap se rád chopí příležitosti pomoci ženě při zvednutí, nebo přenesení něčeho opravdu těžkého.

Už v době pravěké bylo pro muže nutnost mít velkou sílu, aby mohl zvedat těžké balvany či jiné předměty. Aby nám v tom naše tělo pomohlo, pokaždé když zvedáme něco opravdu těžkého, vyplaví náš endokrinní systém dávku testosteronu.

Pokud tedy chodíte do posilovny, vykašlete se na malé váhy a tisíce opakování. Zaměřte se především na těžké cviky, jako jsou dřepy, mrtvý tah či tlaky ve stoje s velkou činkou a snažte se spíše zvedat co největší váhu s minimem opakování (pro začátek se vždy poraďte s trenérem ohledně správné techniky).

Vaše hladina testosteronu se tímto razantně zvýší.

Pár studií, které to potvrzují, najdete např. zde, zde a zde

Úspěšné podnikání

 

Úspěšné podnikání či zaměstnání, při kterém uzavíráte smlouvy s tučnou odměnou, je skvělý způsob jak zvýšit hladinu testosteronu v těle.

V této studii, kterou provedli na univerzitě v Cambridge, použili jako testovací subjekty 17 mladých budoucích obchodníků na burze.

Přišli na to, že v ranních hodinách, kdy je hladina testosteronu u mužů nejvyšší, dosahovali obchodníci také vyšších tržeb.

Někteří z nich, kteří měli úspěšnou obchodní šňůru po dobu 6 dní, zaznamenali nárůst testosteronu až o 74%. Samotný nárůst testosteronu dále podporoval jejich motivaci a větší předpoklad k lepšímu obchodnímu výkonu.

Závěr

V naší současné době muži pomalu ztrácí svůj testosteron a místo toho u nich začíná vyhrávat ženský hormon -estrogen.

Naštěstí stále existuje několik mužských zálib, které Vám pomohou nakopnout Váš testosteron a být více mužem, než pouze zženštilá verze muže.

Zdroj: http://www.anabolicmen.com/manly-hobbies-that-boost-testosterone/ - s laskavým svolením autora

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru