Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 5 nejlepších suplementů podporující tvorbu testosteronu

5 nejlepších suplementů podporující tvorbu testosteronu

Veronika Klepaczova
28. 8. 2018
5 nejlepších suplementů podporující tvorbu testosteronu

V dnešní době již existují tisíce a tisíce suplementů slibujících všemožné zázraky. Obzvláště pokud jde o téma zvýšení testosteronu, které zajímá čím dál tím více mužské populace, jsou výrobci velmi vynalézaví. Snaží se prodávat levné a neúčinné složky, které označí nálepkou”Testosteron booster” a peníze se jen hrnou. I proto bychom vám v našem dnešním článku rádi představili 5 nejlepších suplementů, které hladinu testosteronu skutečně zvyšují.

PRIMULUS

Prvním suplementem, který v našem článku zmíníme, je PRIMULUS. Tento komplexní doplněk v sobě kombinuje hned 10 účinných látek (včetně některých níže zmíněných) a díky perfektní využitelnosti jednotlivých složek je to skvělá volba nejen pro zvýšení testosteronu, ale také pro posílení imunity, vitality a celkovou podporu energie. Nutno podotknout, že narozdíl od konkurenčních produktů jsou účinné složky produktu PRIMULUS zastoupeny v těch nejkvalitnějších a nejlépe využitelných formách. Jestli tedy nevíte, který doplněk zvolit, a chcete pro sebe jen to nejlepší, je PRIMULUS tou pravou volbou.

Vyzkouším PRIMULUS

Kreatin monohydrátKreatin by svým působením měl zlepšovat konverzi testosteronu na dihydrotestosteron, což je více androgenní derivát tohoto mužského pohlavního hormonu. Samozřejmě na toto téma existují i vědecké studie, které ukázaly, že již po jednom týdnu suplementace kreatinu byla pozorovaným subjektům naměřena hladina DHT až o 36%. Pravda je ovšem taková, že abyste ze suplementace kreatinu vytěžili maximum, musíte žít zdravě a navštěvovat posilovnu - ideální je vyvarovat se cigaret, marihuany i alkoholu, které hladinu hormonů nepříznivě ovlivňují. Zároveň je důležité vybrat i kvalitní kreatin, který nebude obsahovat žádná zbytečná aditiva. 

Zinek

Dalším suplementem zodpovědným za vyšší hladinu testosteronu může být zinek. Jedná se o velmi deficientní minerál, a proto je důležité ho doplňovat nejen z přírodních zdrojů, ale také formou kvalitních multivitamínových doplňků. Mnohe odborné poznatky ukázaly, že zinek účinkuje jednak na zvýšení testosteronu u sportovců, tak i na zabránění konverze testosteronu na estrogen. Přestože není nebezpečný ani při suplementování velmi vysokých dávek (80-120mg denně), k požadovaným výsledkům postačí i tvrdě trénujícím sportovcům 20-30mg zinku denně.

Hořčík

Dalším nesmírně důležitým minerálem pro zvýšení hladiny testosteronu je hořčík, který je hned po vitamínu D tou nejvíce deficientní složkou potravy. Podílí se na zvýšení silové výkonnosti, zlepšuje kvalitu spánku, inzulínovou citlivost, preventivně působí proti křečím a je nezbytný pro metabolismus vápníku a draslíku. Důležité je ale zvolit správnou formu hořčíku- v případě oxidu hořečnatého je využitelnost necelých 5%, což je naprosto zbytečná investice. Dobrou volbou může být bisglycinát hořečnatý, který je zastoupený například v doplňku NexGen Pro, jež se setkává s velmi pozitivními recenzemi a velmi často se objevuje i na předních místech testování nejlepších multivitamínů pro sportovce.

Arginin a citrulin

Arginin a citrulin jsou dvě aminokyseliny, které se také velmi dobře podílí na zvýšení stimulace tvorby růstového hormonu a testosteronu. Jak dokazují mnohé odborné články podepřené vědeckými studiemi, citrulin dokonce hladinu argininu v těle zvyšuje lépe, než arginin samotný. Kromě benefitů na hormonální úrovni je citrulin také zodpovědný za snížení svalové bolesti a za lepší prokrvení svalů při tréninku. Pokud nechcete kupovat samotný citrulin, můžete využít i některých kvalitních předtréninkových stimulantů, které obsahují jak citrulin, tak i arginin.

Závěr

Na závěr zbývá dodat snad jen to, že suplementů, které hladinu testosteronu skutečně zvyšují, existují desítky. Problém je ale v tom, že se mezi ně častokrát míchají i neúčinné suplementy, které se nějakým záhadným způsobem staly populárními. Jestli tedy chcete mít naprostou jistotu, že do sebe dostanete kvalitní a fungující suplementy, ale nechcete mít doma celý arzenál různých doplňků, vyzkoušejte PRIMULUS. Jedná se o suplement navržený přesně pro tyto účely a tudíž zaručuje vaši maximální spokojenost.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru