Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 5 potravin bohatých na hořčík pro zvýšení testosteronu

5 potravin bohatých na hořčík pro zvýšení testosteronu

5 potravin bohatých na hořčík pro zvýšení testosteronu

Hořčík je jedna z nejdůležitějších látek pro lidské přežití.

Tento minerál reguluje v těle přes 300 enzymů a také dokáže zvýšit hladinu volného testosteronu prostřednictvím snížení SHBG v krvi (sexuální hormon vázající globulin).

Existuje mnoho potravin bohatých na přírodní hořčík, ale ne všechny jsou vhodné pro Váš testosteron.

Vybrali jsme 5 nejlepších potravin, které jsou nejen bohaté na přírodní hořčík, ale i vhodné do Vaší diety zaměřené na zvýšení testosteronu.

Pokud máte problém doplnit hořčík prostřednictvím stravy, sáhněte po vhodném doplňku stravy.

1) Kakao – Tmavá čokoláda

Kakaové boby v neupravené formě patří mezi nejbohatší přírodní zdroje hořčíku na světě.

100 gramu nezpracovaného kakaového prášku obsahuje 520 mg hořčíku, což odpovídá 138 % doporučené denní dávky.

A nejen to.

Kakaové produkty obsahu zdravé nasycené tuky bohaté na kyselinu stearovou. Tento druh mastných kyselin je příznivý pro produkci testosteronu.

2) Hovězí maso

Maso je obecně bohaté na hořčík, ale jeden druh je na tom nejlépe. Hovězí maso.

100 gramů hovězí masa Vám dodá 50 mg hořčíku. Na první pohled se to může zdát málo, ale hovězí maso by určitě nemělo být jediným zdrojem pro doplnění hořčíku. Je to ale výborný zdroj proteinů a zdravých tuků.

3) Špenát

Špenát se na našem blogu neobjevuje poprvé. Tato zelenina je bohatá na přírodní nitráty a pomáhá tím zlepšovat krevní oběh ve Vašem těle. Tím má vliv na srdeční zdraví a taky na erekci.

Špenát je také dobrý zdroj přírodního hořčíku.

Ve 100 gramech ho najdete v dávce 87 mg, což odpovídá 23 % doporučené denní dávky.

4) Para ořechy

Zřejmě nejlepší druh ořechů pro Váš testosteron.

Para ořechy jsou bohaté na minerály boron a selen. Oba jsou důležité pro optimální tvorbu testosteronu.

Dále jsou para ořechy bohaté na hořčík. 100 g Vám dodá 376 mg přírodního hořčíku, což odpovídá doporučené denní dávce.

Když kupujete tento druh ořechů, vždy hledejte ty nejvíce pokryté hnědou slupkou. Většina minerálů se totiž vyskytuje právě ve slupce.

5) Ryby (Makrely)

Všechny ryby jsou výborným zdrojem zdravých tukům, prospěšných omega 3 mastných kyselin a zdrojem vitamínu D.

Makrely jsou navíc výborným zdrojem hořčíku. 100 g makrel obsahují 97 mg hořčíku, což odpovídá 25 % doporučené denní dávky.

zdroj: anabolicmen.com

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru