Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 5 překvapivých triků, jak rychle zajistit zvýšení testosteronu

5 překvapivých triků, jak rychle zajistit zvýšení testosteronu

5 překvapivých triků, jak rychle zajistit zvýšení testosteronu

Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit hladinu testosteronu, které Vám však zaberou nějaký ten čas.

Musíte upravit svůj jídelníček, pravidelně cvičit a dlouhodobě doplňovat ty správné vitamíny a minerály.

Ale co dělat, když chcete zvýšit svou hladinu testosteronu okamžitě?

Je to vůbec možné?

Dnes si představíme 5 způsobů, jak přinutit Vaše tělo k přirozené tvorbě tohoto krále mužských hormonů.

1. Pijte více vody

Všichni známe důležitost pitného režimu.

A i když na nás tato informace vyskakuje téměř z každého blogu či stránek o zdravém životním stylu, stále mnoho lidí trpí dehydratací organismu.

Pokud nemá organismus dostatek tekutin, Váš endokrinní systém se doslova dusí a produkce důležitých hormonů jako je testosteron či dopamin, je výrazně utlumena.

Pokud je tedy Vaším cílem zvýšená hladina testosteronu, musí být Vaše tělo zásobeno dostatkem tekutin

Nezapomínejte na to, že pokud už Vaše tělo pociťuje žízeň, jedná se o první fázi dehydratace. Snažte se tedy doplňovat tekutiny postupně, ať Vás žízeň nedožene.

Nemusíte se řídit pravidly, zda vypít 2,5 nebo 4l vody za den.

Vždy poslouchejte své tělo, které Vám samo dá vědět, že je potřeba tekutiny doplnit.

2. Udělejte si pár dřepů s výskokem

Tento trik klidně udělejte hned.

Stačí odsunout židli a udělat co nejrychleji sérii dřepů s výskokem (nedoporučuji však tento trik dělat v otevřených kancelářích tzv. „open space“. Je zde téměř jistota, že Vaši kolegové si nebudou myslet, že máte zvýšenou hladinu testosteronu, ale spíše vyšší stupeň bláznovství)

Po tomto cviku se okamžitě zvýší Váš testosteron a navýšen zůstane ještě několik hodin poté.

A proč tomu tak je?

U cviku, který je náročnější na koordinaci a celkovou výbušnost těla, začne podvěsek mozkový dávat signál pro tvorbu velké dávky testosteronu. Při tomto cviku se dá do pohybu celé tělo, především se ale zapojují svaly na nohách, které patří k těm největším na lidském těle.

3. Alespoň jedno syrové vejce denně

Vejce jsou plné cholesterolu, který je často nazýván steroidním hormonem a je spouštěčem tvorby hormonu testosteronu.

Už dávno jsou pryč mýty o tom, že všechen cholesterol je špatný a že způsobuje srdeční choroby a ucpávání cév. Nové vědecké poznatky dokazují, že je tomu u zdravého cholesterolu právě naopak.

Nicméně když vajíčka připravujete tepelně, část cholesterolu zoxiduje.

Takže pokud chcete využít plný potenciál vejcí jakož zdroje pro Váš testosteron, nebojte se je konzumovat syrové. Pokud nejste tvrďáci jako Rocky, a při představě pití syrového vejce ze skleničky se Vám dělá šoufl, naučte se ze syrových vajec dělat jednoduché koktejly (např. rozmixujte syrové vejce s trochou mléka, vody, banánu a medu)

Vejce jsou mimo jiné i výborným zdrojem bílkovin, takže se jich nebojte spořádat i několik za den.

4. Pořádně se zchlaďte

Tento trik často používali ruští vzpěrači už několik desítek let zpátky.

Důvodem proč tento trik funguje je ten, že optimální teplota Vašeho „nářadíčka“, které produkuje testosteron a spermie, je o něco chladnější, než zbytek Vašeho těla. (to je také důvod, proč jsou varlata umístěna mimo Vaše tělo)

Takže pokud chcete, aby Vaše tělo začalo okamžitě produkovat velké množství testosteronu, tak se pochlapte a dejte si každé ráno ledovou sprchu.

Jako příjemný bonus Vám studená sprcha nejen zvýší Váš testosteron, ale zajistí Vám dalších několik zdravotních benefitů (více v našem článku zde)

5. Změňte svůj status (postavení)

Teďka nemyslím Váš status na facebooku, ale spíše to jak o sobě sami uvažujete.

I když si to hodně lidí nechce přiznat, mozek je jeden z nejsilnějších nástrojů, jaké naše tělo má.

Jak se dá ale síla mozku využít ke zvýšení hladiny testosteronu?

Vaším úkolem je psychicky podpořit své vrozené mužství a začít opravdu věřit, že jste 100% muž se vším všudy. Možná i trošku egoisticky si musíte přidat, že jste lepší a mužnější, než všichni ostatní okolo Vás.

Vím, že to zní trošku divně, ale opravdu to funguje.

Platí zde jako v mnoha případech anglická metafora „Fake it till you make it“ („Předstírej to, dokud se to nestane pravdou“)

Neříkám, že se máte začít chovat jako arogantní šašek. Ne, tohle určitě není podoba pravého muže. Spíše se sami nepodceňujte a věřte, že jste muž, který si zaslouží respekt, úspěch a také obdiv žen.

Po nějaké době si na to Váš mozek začne zvykat a sami uvidíte znatelnou změnu Ve Vašem chování a přístupu k životu.

Jaký to má ale vliv na Váš testosteron?

Např. vědci jednou udělali zvláštní studii na zvířatech, kdy největšího vůdce jedné opičí smečky nahradily „obyčejnou opicí“, aby se stal novým vůdcem smečky, tzv. Alfa samec.

Při této změně zaznamenali u obyčejné opice nebývalý nárůst hladiny testosteronu a také pokles hladiny stresového hormonu kortizolu.

Důvodem této změny bylo to, že „obyčejná opice“ se rychle adaptovala na nové postavení ve společnosti. Každý správný vůdce musí mít vyšší testosteron a nižší kortizol, aby dokázal bez problému vést lidi bez záchvatu strachu a paniky.

U lidí to funguje stejně. Je obecně známo, že mnoho úspěšných mužů a vedoucích pracovníků má často vyšší hladinu testosteronu, než je průměrná hodnota.

Takže využijte svůj mozek naplno a podpořte svůj testosteron.

 

Závěr

Tak tady to máte.

5 velmi rychlých způsobů, jak zajistit zvýšení hladiny testosteronu.

Jsme si vědomi, že poslední bod o síle mozku a lidského přesvědčení je pro mnohé těžko stravitelný anebo naopak fascinující. Pro více podobných článků našvtivte naší kategorii osobního rozvoje zde

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru