Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron 8 Potravin pro vyšší hladinu testosteronu. Jíte je?

8 Potravin pro vyšší hladinu testosteronu. Jíte je?

8 Potravin pro vyšší hladinu testosteronu. Jíte je?

„Řekni mi, co jíš, a já ti řeknu, kdo jsi.“
Jean Anthelme Brillat-Savarin

Pokud se chcete cítit a vypadat dobře, musíte kvalitně jíst.

Je to stejné jako s Vaším osobním automobilem.
Pokud jako palivo budete používat pouze kvalitní benzín či naftu, Vaše auto pojede svižněji, rychleji a motor Vám bude déle sloužit.

Stejné je to s potravou a Vaším organismem. A teď nemám na mysli nesmyslné diety, při kterých se omezuje celkový přísun živin na minimum, a to především na úkor tuků. Ano, tělo při takové dietě začne hubnout tělesný tuk, ale ve většině případů se budete cítit unavení, bez energie a Vaše hladina testosteronu razantně poklesne.

A jak tedy správně jíst?

Základem je jíst hodně a především kvalitní potraviny. Dostatek masa, vejcí, ovoce a zeleniny, ořechů, rýže, brambor a zdravých tuků. Vyhýbat byste se měli co nejvíce zpracovaným potravinám a veškerým fast foodům. Jezte méně často, za to větší porce. Pokud cvičíte, v období před a po tréninku přidejte více sacharidů. Pokud necvičíte, naopak sacharidy uberte a jezte více zdravých tuků.

A je to! Pro většinu lidí, je tento typ stravování ten nejlepší. Opravdu! Není třeba pátrat po zázračných dietách či podpůrných přípravcích na hubnutí, protože stejně nefungují!

Pokud byste však rádi do Vašeho „motoru“ přidali určitá „aditiva“ na zvýšení Vaší hladiny testosteronu, čtěte prosím dále.

Představíme si seznam 8 potravin, které Vám při pravidelné konzumaci pomohou zvýšit Vaši hladinu testosteronu.

A které to jsou?

1. Vejce

Jsou zdrojem zdravých nasycených tuků a cholesterolu, které jsou velmi důležité pro tvorbu testosteronu v těle. Bílek je jeden z nejlepších zdrojů bílkovin pro Vaše tělo a i žloutek je bohatý na vitamín A, D a E.

2. Brokolice

Je bohatá na vlákninu, hořčík a vitamín C. Brokolice také obsahuje látky, které pomáhají při metabolismu estrogenu. A čím méně je v našem těle místa pro estrogen, tím více zbyde pro testosteron.

3. Avokádo

Skvělý zdroj vitamínu A, B, C, D, E, K, omega mastných kyselin a cholesterolu. Jedna z nejlepších potravin pro Vaši hladinu testosteronu.

4. Hovězí maso

Má vysoký obsah proteinu, zinku, hořčíku a nasycených tuků.

5. Česnek

Již v několika studiích bylo prokázáno, že česnek snižuje hladinu kortizolu v těle a tím pomáhá ke zvyšování hladiny testosteronu.

6. Špenát

Je považován za „anti-estrogenní“ potravinu. Špenát je bohatý na důležité vitamíny a minerály, jako je hořčík a vitamín C, které podporují přirozenou tvorbu testosteronu.

7. Mandle

Jsou bohaté na vitamín E, vápník, hořčík a zdravé tuky. V mandlích se ve velkém množství vyskytuje aminokyselina arginin, která podporuje krevní oběh a pomáhá uvolňovat cévy. Tato aminokyselina se často využívá v přípravcích na podporu erekce.

8. Para ořechy

Obsahují zinek a jsou nejlepším přírodním zdrojem selenu. Již dva para ořechy denně pokryjí doporučenou denní dávku selenu. Při výběru para ořechů hledejte ty, které jsou co nejvíce pokryté hnědou slupkou. Právě ona slupka obsahuje nejvíce prospěšných látek.

PS: Pokud Vás zajímá optimalizace testosteronu, přečtěte si 25 tipů, jak jej přirozeně zvýšit zde.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru