Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Jak soutěživost a vítězství dokáže zvýšit hladinu testosteronu?

Jak soutěživost a vítězství dokáže zvýšit hladinu testosteronu?

Jak soutěživost a vítězství dokáže zvýšit hladinu testosteronu?

Muži jsou už od přírody soutěživí.

Téměř ve všech oblastech jejich života můžete najít něco, v čem soutěží s ostatními.

Tuto přirozenou mužskou vlastnost ovlivňuje z velké části primární mužský hormon testosteron. V dnešním článku se podíváme tomuto fenoménu na kloub a ukážeme si, jak tento fakt můžete využít ke svému vlastnímu prospěchu a zvýšit tak svojí hladinu testosteronu téměř okamžitě.

Vše zcela zdarma :)

Muži a soutěživost

Každý muž je soutěživý a ten kdo říká, že není, tak lže (anebo má právě nedostatek mužského hormonu testosteronu)

Vidíme to snad každý den.

Chceme mít lepší auto, než má náš soused.

Vydělávat více peněz než naši známí (a hned jak dostaneme přidáno, všichni tito známí tuto novou informaci musí dostat co nejdříve...)

Mít hezčí přítelkyni, větší byt a chytřejší dítě.

Soutěživost je hluboce zakořeněna v mužských genech a její historie sahá až do doby, kdy jsme byli vlastně zvířata. Díky tomuto faktu se také společnost dokázala rychle rozvíjet, a proto nežijeme nikde v jeskyních a nejíme pouze kořínky a brouky.

Muži jsou poháněni testosteronem, a proto chtějí soutěžit a hlavně vyhrávat.

Hlavní mužský hormon má za následek nárůst motivace, odhodlání, dominance a soutěživosti. To je také důvod, proč každá forma soutěže u mužů zvyšuje hladinu testosteronu nad normální limity.

A nejedná se pouze o domněnky či vymyšlenou teorii.

Spojitost mezi soutěživostí a testosteronem je řádně dokumentována a vědecky podložena.

Podívejme se na pár příkladů:

  • v této studii vědci zjistili, že mužský hormon testosteron se zvýšil těsně před tenisovým zápasem. Po skončení utkání měl vítěz značně vyšší hladinu testosteronu než jeho protihráč.
  • v další studii bylo zjištěno, že při hře, kde šance vyhrát nebo prohrát byla pouze okolo 100kč (5$), měli vítězi značně vyšší hladinu testosteronu než ti co prohráli.
  • vědci z univerzity v Utahu zjistili, že muži, kteří sledovali svůj oblíbený sportovní tým v televizi a jejich tým vyhrál, zaznamenali stejné zvýšení testosteronu jako samotní hráči. Protihráči na druhou stranu pocítili zvýšení estrogenu a snížení hladiny testosteronu (celá zpráva zde)

Jak tedy zvýšit hladinu testosteronu o 10% až 30% a úplně zadarmo?

Snažte se hodně soutěžit a pokaždé dělejte maximum pro výhru.

Nejlépe podpoříte Vaši touhu, když si na sebe (či svůj tým) vsadíte. Nemusí se jednat o velké sázky, stačí opravdu jen symbolická výhra pro první místo.

Pokud vyhrajete, Vaše tělo se Vám odmění velkým zvýšením testosteronu, které zapříčiní ještě větší touhou po vítězství v budoucnu.

Závěr

Pouze blížící se možnost soutěžit zvyšuje u mužů hladinu testosteronu a samotná soutěž či sportovní klání zvýší hladinu mužského hormonu ještě více.

Nebojte se tedy soutěžit a snažte se vždy vyhrát (v rámci pravidel). Vaše tělo Vás odmění bezplatnou dávkou přírodního testosteronu.

Zdroj: http://www.anabolicmen.com/how-competition-and-winning-increases-male-testosterone-levels/ - s laskavým svolením autora

 

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru