Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Jak ztrojnásobit hladinu testosteronu podle Tima Ferrisse?

Jak ztrojnásobit hladinu testosteronu podle Tima Ferrisse?

Jak ztrojnásobit hladinu testosteronu podle Tima Ferrisse?

Znáte Tima Ferrisse?

Je to spisovatel, podnikatel, investor, řečník a u nás je známý hlavně díky svým knihám Čtyřhodinový pracovní týden, Čtyřhodinové tělo a nově i Čtyřhodinový šéfkuchař.

Především jeho první kniha Čtyřhodinový pracovní týden se stala bestsellerem a prodalo se jí více než 1,3 miliónů výtisků.

Tim Ferriss je známý tím, že hledá způsoby jak se nejrychleji a nejlépe naučit nové dovednosti.

Chcete se naučit nový jazyk během 10 dní? Nabrat svalovou hmotu během pár týdnů? Zhubnout tuk v rekordním čase?

S tím vším Vám můžou rady Timothy Ferrisse pomoci.

Dnešní článek ale není o něm. (Pokud máte zájem se o jeho tvorbě dozvědět více, použijte Google, nebo navštivte Timův oficiální blog).

V jeho druhé knize Čtyřhodinové tělo Tim Ferriss uvedl návod, jak ztrojnásobit hladinu svého testosteronu.

A to nás samozřejmě zajímá.

I když nedáme ruku do ohně za to, že tento protokol zvýší testosteron trojnásobně, určitě Vám dodržování těchto rad pomůže testosteron zvýšit.

A jaké jsou Timovy rady?

Optimalizaci testosteronu rozdělil do dvou protokolů: dlouhodobý a rychlý (tzv. okamžité zvýšení testosteronu)

Protokol #1: Dlouhodobý a trvalejší

Fermentovaný olej z tresčích jater: 2 kapsle ráno a 2 před spaním.

Vitamín D: 3000 – 5000 IU po probuzení a stejnou dávku před spaním (6000 až 10 000 IU na den). Takto dávkovat dokud se hladina Vitamínu D nedostane na hladinu 55 ng /ml (nutná konzultace s lékařem).

Krátké ledové koupele/ledové sprchy: 10 minut po probuzení a těsně před spaním.

Para Ořechy: 3 ks po probuzení a další 3 ks před spaním.

Protokol #2: Rychlý nášup testosteronu

20 – 24 hodin před tím, než chcete mít sex:

Snězte minimálně 800 miligramů cholesterolu (například 4 velká vejce nebo žloutky). Cholesterol snězte 3 hodiny před spaním.

Proč před spaním?

Testosteron se odvozuje z cholesterolu a produkuje se nejvíce v době spánku (mezi půlnocí a 4 hodinou ráno).

4 hodiny před tím, než chcete mít sex:

- 4 Para ořechy
- 20 neloupaných mandlí
- 2 kapsle fermentovaného oleje z tresčích jater

Závěr

Pokud chcete Timovy protokoly vyzkoušet, raději se poraďte se svým lékařem. Hlavně doporučené dávky vitamínu D jsou opravdu vysoké.

Když ale snížíte vitamín D na hladinu 2000 – 3000 UI a počet para ořechů na max. 3 za den, je tento protokol bezpečný a účinný.

Zkuste sami a uvidíte.

 

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru