Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Jak zvýšit testosteron pomocí antioxidantů?

Jak zvýšit testosteron pomocí antioxidantů?

Jak zvýšit testosteron pomocí antioxidantů?

Lidské tělo je složitý stroj, který se postupem času čím dál více opotřebovává.

Víte, že se například ve vašich varlatech děje mnoho důležitých procesů?

Mezi ně patří produkce spermií a testosteronu. Varlata jsou jako jedna velká továrna a vědci získávají stále více důkazů, že "oxidační stres" je jednou z hlavních příčin poklesu testosteronu v těle.

Klíčovou roli hraje poškození mitochondrií.  V otevřené studii vědci zjistili, že vitamín E – antioxidant – snížil u laboratorních potkanů s ohledem na narůstající věk pokles testosteronu.

Studie ukazuje, že pokud začnete doplňovat antioxidanty už v mladém věku, můžete zpomalit příchod andropauzy (označení pro mužský přechod).

Život není períčko, že?

Vědci také objevili sníženou hladinu klíčových antioxidantů, jako jsou SOD a glutathion, u starých krysích Leydigových buněk. Tím ještě více posílili váhu výše uvedené teorie antioxidančního stresu a poukázali na potřebu adekvátní antioxidanční diety.

Co by Vás tedy mělo opravdu zajímat?

Z výzkumu na zvířatech vědci zjistili skutečnost, že můžete zvýšit hladinu testosteronu v těle zvýšením spotřeby některých silných antioxidantů. Můžete v tom vidět analogii s přidáváním maziva do strojních zařízení, aby se dosáhlo většího výkonu a účinnosti.

Studie ukazují, že některé antioxidanty jsou silnějšími androgenními stimulanty než ostatní.

Podívejme se na čtyři níže uvedené antioxidanty trochu podrobněji.

1. Šťáva z granátového jablka

Je známo, že šťáva z granátového jablka posiluje erekci, ale víte, že studie na potkanech ukázala také velmi pěkný vzestup testosteronu v jejich těle?

Pokud se krysa napila šťávy z granátového jablka, vzrostl testosteron o 27%!

Pokud omezíte přísun alkoholu do vašeho těla a začnete pít šťávu z granátových jablek, vašemu testosteronu to výrazně pomůže.

2. Quercetin

Quercetin je silný antioxidanční flavonoid, který je obsažen v cibuli, červeném hroznu, čaji a v mnoha dalších druzích ovoce a zeleniny.

Tato látka byla předmětem rozsáhlého výzkumu, jelikož má silné protirakovinné účinky.

Méně známým účinkem Quercetinu (testováno na potkanech) je jeho schopnost zvýšit testosteron v těle.

Vědci zjistili, že dávka 50mg na 1kg tělesné hmotnosti poskytne až 80% nárůst testosteronu.

Problémem je, že u typického muže o váze 160 liber, je potřeba obrovská dávka - více než 3g quercetinu na lidské tělo.

I tak se ale ukazuje zajímavá možnost, jak testosteron zvýšit.

3. Šťáva z cibule

Vzhledem k předchozímu bodu nebude žádným překvapením, že ke zvýšení testosteronu pomůže i cibule.

Cibuli ale musíme konzumovat v dostatečně velkém množství, což může být velmi nepříjemné, pokud se chystáme do společnosti.

Jak tento problém vyřešit? Odborníci přišli se zajímavým řešením – cibulovým džusem. Použili jednu klasickou cibuli a – hurá – šťáva zvýšila produkci testosteronu u potkanů o 300+%!

Jediným problémem je množství cibulové šťávy, které museli potkani konzumovat. Jednalo se o 1g na 1kg – což znamená, že je potřeba přibližně 80g cibulové šťávy na 80kg – to odpovídá váze typického muže.

I polovina množství šťávy, ale dokáže podpořit růst testosteronu v těle.

Je tedy jisté, že je v tomto případě nárůst závislý na dávce – zvýšení testosteronu dokáže pozitivně ovlivnit i malé množství výtažku.

4. Melatonin

Údaje o melatoninu jsou velmi omezené, ale víme, že hormon a antioxidant melatonin chrání testosteron v Leydigových buňkách (buňky produkují pohlavní hormon testosteron a nachází se ve vazivových výplních mezi semenotvornými kanálky varlat).

Závěr

Takže byste měli začít hltat galony šťávy? Kdepak. To je hodně předčasné, ale konzumaci těchto antioxidantů můžeme jen doporučit.

Studie byly sice prováděny na zvířatech, ale jedná se jen o zdravé látky a pochutiny.

Sami na sobě poznáte jejich účinnost.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru