Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Jaký má testosteron vliv na spalování tuků?

Jaký má testosteron vliv na spalování tuků?

Jaký má testosteron vliv na spalování tuků?

Ohledně nejdůležitějšího mužského hormonu bylo již řečeno hodně. Víme, že zásadně ovlivňuje sekundární pohlavní znaky u mužů. Má vliv na růst svalů, síly a větší sexuální libido.

Má ale testosteron také vliv na spalování tuků? Je možné, že člověk s vyšší hladinou tohoto hormonu dokáže také lépe pálit podkožní tuk?

Odpověď je jednoduchá. Ano.

Podívejme se na důkazy, že tomu tak opravdu je.

Testosteron a tělesný tuk

V jedné studii bylo zjištěno, že pokud se u testované skupiny mužů snížila hladina testosteronu z 600 ng/dl na 300ng/dl, tak byl statisticky naměřen nárůst tukové hmoty o více než 30% (The Charles R. Drew University of Medicine and Science)

Na první pohled se může zdát, že se jedná pouze o malý úbytek testosteronu. Přeci jenom hodnota 300ng/dl je stále v průměrné hladině testosteronu u mužů. Ale i přesto můžete vidět, jak velký efekt to má na tvorbu podkožního tuku.

Již v minulosti bylo provedeno několik studií na lidech i zvířatech a všechny potvrzují, že vyšší hladina testosteronu v těle značně podporuje pálení tuků a úbytek tělesné váhy.

Níže uvádíme pár příkladů těchto studií v angličtině.
zde, zde a zde.

Způsob, jakým přesně dokáže testosteron všechen ten tuk pálit, je stále trošku záhadou. Z toho, co ví vědci dosud je známo, že testosteron omezuje tvorbu nových tukových buněk v těle a také, že nízká hladina tohoto mužského hormonu je jedním z faktorů zvyšující se obezity mezi staršími muži.

A to znamená, …

že testosteron má velký vliv na tvorbu a ukládání nových tukových buněk.

Jedná se o velmi silný anabolický hormon, který z Vašeho těla dokáže udělat stroj na pálení tuků.

Snažte se tedy zvýšit svou hladinu testosteronu přírodní formou.

Sportujte. Mějte více sexu. Nekuřte a nepijte moc alkoholu. Změňte jídelníček a dodejte svému tělu ty správné vitamíny a minerály.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru