Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Pánové pozor! 4 věci, které vám nikdo neřekl o testosteronu.

Pánové pozor! 4 věci, které vám nikdo neřekl o testosteronu.

David Buchta
30. 5. 2018
Pánové pozor! 4 věci, které vám nikdo neřekl o testosteronu.

O nejdůležitějším mužském hormonu nevědí čeští muži téměř nic. Přitom je odpovědný především za vaše mužství, náladu a energii. Podívejte se na 4 fakta, která by měl znát každý správný chlap. Schválně, zda jste slyšeli o posledním bodu!

1. Mění tělo i mysl

Na hladině testosteronu závisí vše, díky čemu se stáváte vyrovnaným člověkem. Nejenomže má příznivé účinky na váš sexuální apetít a kvalitní erekci, ale obraňuje vás proti „blbé náladě“ a dodává vám energii a chuť pouštět se do věcí.

Díky testosteronu máte víc odvahy, jste pozitivnější a jde z vás přirozený respekt.

2. Testosteron se „vybíjí“

Hladina testosteronu v těle postupně klesá. Po třicítce je to zhruba o 1 % ročně, což vůbec není málo. Dalšími příčinami kromě věku jsou především stres, nedostatek spánku a alkohol. Tedy, „zajít s klukama do hospody po těžkým týdnu na uzený a šest piv“ je přesná a silná facka vašemu skutečnému mužství.

3. Na jeho získání zpátky nepotřebujete doktora

Stačí začít změnou jídelníčku. Nebojte, nepůjde o žádné diety. Vajíčka, červené maso, ale i chilli, ořechy, avokádo nebo batáty by se měly na vašem talíři objevovat častěji.

Také byliny jsou bohatým zdrojem látek, které hladinu vašeho testosteronu zvýší, ale nepředpokládáme, že si je po práci půjdete natrhat.

Naštěstí jsou na trhu dostupné multivitaminy, kde máte vše v jednom. Ale pozor, udělejte si opravdu dobrý průzkum předtím, než do nich investujete. Sáhněte po ověřených doplňcích.

4. Multivitamin, který vám testosteron vrátí zpět, vymysleli Češi

Možná to zní jako sci-fi, ale právě v Česku vznikl zcela přírodní a vysoce účinný doplněk výživy PRIMULUS, který vám pomůže obnovit ztracenou hladinu testosteronu. Velice rychle si na svou stranu získal už více než 13 000 chlapů. Na stránkách si navíc můžete přečíst opravdu reálné reference. Skočte na web a udělejte první krok k tomu, abyste se zase cítili jako muž s velkým M.

Vyzkouším PRIMULUS

 

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru