Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Para ořechy a testosteron

Para ořechy a testosteron

Para ořechy a testosteron

Ořechy jsou obecně výborným zdrojem pro Váš testosteron, ale jeden druh jim kraluje.

Jsou to para ořechy (brazilské ořechy).

Kapucínské opice aktivně vyhledávají tyto ořechy, které jsou zabaleny v pevné skořápce. Pouze nejsilnější a nejmoudřejší opice dokáží rozlousknout skořápku a ořechy získat. Pokud se jim to podaří, jsou známé v tlupě po delší dobu, protože ve světě kapucínských opic jsou samci s para ořechy považovány za pravé alfa samce.

Vy už nemusíte rozbíjet pevnou skořápku, ale i tak Vám pomohou para ořechy díky svému vlivu na testosteron být alfa samcem. Pro muže je dobré užívat Para ořechy pravidelně a doporučuje je i Tim Ferriss ve svém protokolu na trojnásobné zvýšení testosteronu.

Proč jsou ale para ořechy tak důležité pro Váš testosteron?

Para Ořechy a testosteron

Tyto ořechy totiž obsahují několik látek, které fungují jako stavební bloky pro přirozenou podporu testosteronu.

Pojďme si uvést pár příkladů:

  1. Bohatý zdroj Selenu – para ořechy jsou nejlepším zdrojem přírodního selenu vůbec. K pokrytí doporučené denní dávky Vám stačí sníst 1-2 ořechy. A dle této studie má selen pozitivní vliv na hladinu Vašeho testosteronu.

  2. Obsahuje přírodní cholesterol – ten se poté mění v těle na testosteron. Každý muž starající se o svůj testosteron by měl mít zajištěn přísun cholesterolu z kvalitních zdrojů. Para ořechy jsou jedním z nejlepších.

  3. Silný antioxidant – para ořechy jsou plné antioxidantů ochraňující molekuly testosteronu před oxidací. Nedávné studie také ukazují, že některé antioxidanty dokáží stimulovat leydigovy buňky k větší produkci testosteronu.

  4. Bohatý na L-arginin – arginin je látka zvyšující hladinu oxidu dusnatého v těle, který zajišťuje lepší prokrvení celého těla. Para ořechy jsou nejkvalitnějším zdrojem bio aktivního argininu.

  5. A jako bonus zlepšuje kvalitu spermií – v roce 2013 byla uveřejněna studie prokazující pozitivní efekt selenu na zvýšenou produkci a kvalitu spermií. A kvalita spermií je těsně svázaná s hodnotou Vašeho testosteronu.

Závěr

Para ořechy jsou levný zdroj látek pro optimální tvorbu testosteronu. Pro požadovaný efekt stačí 1 či 2 ořechy denně.

Když kupujete para ořechy, zaměřte se na ty pokryté co nejvíce hnědou slupkou. Právě ta je na selen a další látky nejbohatší.

Zdroj: http://www.anabolicmen.com/brazil-nuts-testosterone/ - se svolením autora

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru