Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Recept pro zvýšení testosteronu: Baronovy placky s ovocem a tvarohem

Recept pro zvýšení testosteronu: Baronovy placky s ovocem a tvarohem

Recept pro zvýšení testosteronu: Baronovy placky s ovocem a tvarohem

Recept na chutnou a velice výživnou snídani či svačinku, inspirovaný kamarádem, které během své přípravy na kulturistickou soutěž snídal výhradně toto jídlo.

Jeho verze však neobsahovala ovocný tvaroh, nýbrž pouze nakrájené banány, což může být inspirace pro všechny z Vás, kteří si chtějí placky připravit dle vlastních chutí.

Co k tomu budeme potřebovat:

  • 100 g ovesných vloček
  • 4 vejce
  • 100 ml nízkotučného mléka
  • 250 g nízkotučného tvarohu
  • 1 lžíci medu
  • 1 banán
  • 100 g jahod (či jiného ovoce)
  • kokosový olej nebo máslo

Příprava

Do misky vsypeme ovesné vločky a zalejeme mlékem, přidáme 2 vejce, ze zbylých 2 vajec použijeme pouze bílky, vše důkladně rozmixujeme do husté kaše.

Pokud se Vám směs zdá řídká, přidejte dle potřeby ovesné vločky.

Nechte chvíli odstát – pozor, ovesné vločky vsáknou tekutinu a směs po chvíli ještě více zhoustne.

Rozehřejeme pánev na střední plamen a potřeme kokosovým olejem či máslem.

Jednu větší naběračku rozmixované kaše vlijeme na pánev a rovnoměrně rozetřeme po celé ploše. Po zatuhnutí placku obrátíme a opečeme z druhé strany.

Během přípravy placek vložte do misky tvaroh, přidejte banán, jednu lžíci medu a rozmačkejte vidličkou.

Placku dáme na talíř, ozdobíme hotovým tvarohem a jahodami.

Nakonec ještě můžete ochutit medem.

Vliv na testosteron

Vločky obsahují asi 66 % zdravých sacharidů, které jsou nezbytné pro produkci testosteronu. 

Vejce jsou výborným zdrojem bílkovin pro budování svalů a obsahují „zdravý“ cholesterol, který je prekurzorem při tvorbě testosteronu. Tvaroh je rovněž bohatým zdrojem bílkovin.

Med jako ochucovadlo je výbornou přírodní náhražkou cukru.

Kokosový olej obsahuje spoustu nasycených mastných kyselin, ze kterých není třeba mít strach. Naše tělo kvalitní tuky vyžaduje, ovšem v rozumné míře. Jsou součástí membrán buněk, významným zdrojem energie, chrání naše vnitřní orgány a rozpouští se v nich celá řada vitamínů (A, D, E, K).

Některé tuky, konkrétně steroly, slouží jako základní stavební materiál při tvorbě hormonů jako testosteron.

Jahody a banán jsou velice dobrým zdrojem vitamínu a antioxidantů, které také přispívají k tvorbě testosteronu ve Vašem těle.

Závěr

Říká se, že jediní opravdoví experti na výživu jsou kulturisté, jelikož většinu pozitivních (a někdy i bohužel negativních) účinků potravin vyzkoušejí sami na vlastním těle.

Fakt, že se tyto velice chutné placky staly základem jídelníčku jednoho z nich, jen potvrzuje, jak kvalitním a výživným jídlem tyto placky jsou.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru