Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Sex a testosteron

Sex a testosteron

Sex a testosteron

Na našem blogu uvádíme nejlepší způsoby, jak zvýšit hladinu testosteronu.

Už víme, co jist a co nejíst, a jak se dá testosteron zvýšit téměř okamžitě.

Za celou dobu jsme si ale neřekli, tu nejlepší a nejpříjemnější cestu, jak si zvýšit hladinu testosteronu.

A tou je sex.

Poznámka: Myslíme tím sex s živým partnerem. Masturbace se bohužel nepočítá, právě naopak. Při ní dochází dlouhodobě ke snižování testosteronu.

Dnes si uvedeme, jak přesně sex dokáže ovlivnit hladinu testosteronu.

Sex a hladina testosteronu

Testosteron je primární mužský hormon, takže pozitivní vliv sexu na jeho produkci není překvapením.

Vědci přičítají tento efekt spojením kombinace feromonů, dopaminů, pocitů dominance, síly a dokonce i vítězství.

Pár zajímavých studií na toto téma.

  • V této studii vědci změřili ze slin hladinu testosteronu 44 mužům předtím, než vešli do erotického klubu. Poté co pánové vyšli zpět, byl jim opět odebrán vzorek slin. Zjistili, že muži, kteří měli v klubu sex, se hladina testosteronu zvýšila o 72 %. Oproti tomu druhá skupina mužů, která zde byla pouze „na čumendu“, zaznamenala navýšení o pouhých 11%.

  • V roce 1992 proběhla studie zkoumající 4 páry a jejich sexuální aktivitu. Zjistili, že během noci kdy měly páry pohlavní styk, byla hladina testosteronu daleko vyšší, než při večerech, ve kterých sex neměly.

  • V této studii bylo zjištěno, že starší muži, kteří mívají sex častěji, mají také vyšší hladinu testosteronu v krvi.

  • Tato zvířecí studie dokazuje, že i pouhé očekávání sexu dokáže razantně zvýšit hladinu testosteronu. Důvodem je zvýšená motivace a vyšší hladina hormonu dopaminu.

  • V této studii bylo zjištěno, že pokud muži neměli dlouho sex (především z důvodu erektilní poruchy), tak se jejich testosteron propadl o několik procent. 

  • Nejen že samotný sex zvyšuje hladinu testosteronu, ale funguje to i naopak. Jestli-že máte vyšší hladinu testosteronu, máte i větší chuť na sex (studie, studie). 

Ze studií výše je tedy jasné, že více sexu = více testosteronu a také platí, že více testosteronu = více sexu.

Závěr

Pokud hledáte tu nejpříjemnější a nejjednodušší cestu jak zvýšit hladinu testosteronu, odpověď je jasná.

Mějte více sexu. :)

PS: Sex je určitě nejlepší způsob jak bojovat s nedostatkem testosteronu. Hned druhý nejlepší způsob je náš přírodní produkt PRIMULUS! 

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru