Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Šokující fakta o nízké hladině testosteronu. Znáte je?

Šokující fakta o nízké hladině testosteronu. Znáte je?

Šokující fakta o nízké hladině testosteronu. Znáte je?

„Starejte se o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém musíte žít“
Jim Rohn, americký spisovatel a řečník

O testosteronu bylo již napsáno hodně. Všichni víme, že je hodně důležitý pro tvorbu svalové hmoty, ztrátu tělesného tuku, celkovou energii a vitalitu u mužů.

Tyhle fakta jsou o testosteronu obecně známé.

Jaké jsou ale rizika, když je hladina testosteronu naopak velmi nízká?

Proč tomu tak je a proč bychom se tím měli vůbec zabývat?

Muži a testosteron

Úbytek testosteronu u mužů je smutným trendem. Rok od roku se přirozená hladina testosteronu zdravého muže rapidně snižuje.

Například v roce 2013 byla stanovena optimální hranice testosteronu v rozmezí 300 – 1070 ng/dl.

Když se ale podíváme o 100 let zpátky, tak v té době byla zaznamenána průměrná hladina okolo 800 – 2000 ng/dl !!!

To znamená, že lidé s "nízkou hladinou testosteronu" před 100 lety by byli dnes považováni za muže s vysokou hladinou tohoto hormonu.

Tyto statistiky jsou šokující.

A bohužel to nevypadá, že by se situace nějak zlepšovala.

Průměrná hladina testosteronu je nižší každým rokem.

Právě z tohoto důvodu hodně mužů trpí nežádoucími příznaky nízké hladiny jako je:

• menší chuť na sex
• problém s dosažením erekce
• malý počet spermií a tím spojená zvyšující se neplodnost u mužů
• únava a nedostatek energie
• náladovost a deprese
• slabší kosti
• snadnější tvorba tělesného tuku

Kromě těchto, pro muže velmi důležitých příznaků, bylo také dokázáno, že starší muži s nižší hladinou testosteronu mají až o 33 % větší šanci dřívějšího úmrtí (studie)

Jak je možné, že je v současné době hladina testosteronu na tak nízké úrovní?

Těch důvodů je hned několik.

Méně známým důvodem je fakt, že současná doba je plná plastů, fluoridů, pesticidů, těžkých kovů a dalších látek, které téměř denně bombardují náš endokrinní systém a tím mají velmi negativní vliv na náš testosteron.

Další příčina?

Naše stravovací návyky jsou otřesné.

Nemáme čas, a proto se stravujeme často ve fastfoodech nebo kupujeme už hotové pokrmy, u kterých často nevíme, odkud pochází či co je v nich vůbec obsaženo. (co jíst pro vyšší hladinu testosteronu?)

S tímto souvisí i další faktor nízké hladiny testosteronu a tím je nedostatek mikroživin. Málo vitamínu D, A, C, dále pak hořčíku či zinku. Tedy vitamínů a minerálů, které jsou téměř nutností, pro správnou tvorbu testosteronu v těle.

Jen v České republice má nedostatek vitamínu D více než 75 % lidí. A o minerálech jako je zinek nebo hořčík ani nemluvě.

Posledním velkým přítelem nízké hladiny testosteronu je nedostatek pohybu.

Sedavá práce z nás dělá obtloustlé lenochy. Lidé jsou díky modernějším technologiím více pohodlní a je pro ně problém si najít čas na trochu pohybu. Naše tělo je uzpůsobeno k běhání, skákání a lezení. Ne k sezení na židli po dobu 16 hodin.

Tyto statistiky a fakta můžou být hodně odstrašující, ale pokud patříte mezi více než čtvrtinu mužů, kteří trpí sníženou hladinou testosteronu, tak nevěste hlavu.

Vše se dá napravit.

Jen je třeba, abyste si začali více vážit svého těla a vzali za něj odpovědnost do svých rukou.

Nedopusťte, aby se Vám z důvodu nízké hladiny testosteronu začal v těle zvyšovat ženský hormon estrogen, který z Vás může pomalu udělat „zženštilou“ verzi muže.

Jak to změnit?

Pro začátek vyzkoušejte náš 100 % přírodní produkt PRIMULUS na přirozenou podporu testosteronu a přečtěte si tento článek: 25 tipů, jak zvýšit hladinu testosteronu.

PS: Nejste si naším produktem stále jisti? Podívejte se na detailní popis našeho složení na našich web stránkách, nebo nám Váš dotaz napište na info@primulus.cz 

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru