Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Testosteron a jeho vliv na libido

Testosteron a jeho vliv na libido

Testosteron a jeho vliv na libido

Pokud jde o libido a sexuální touhu, nemůžete najít lepšího parťáka než Váš testosteron.

Několik studií nejen na zvířecích subjektech dokazují velký vliv testosteronu na mužské libido. Pokud Vás trápí nízká hladina testosteronu tak je zde velká šance, že máte i menší chuť na postelové radovánky.

V dnešním článku si uvedeme několik studií, které tento fakt dokazují.

TIP: Zajímá vás, které látky podporují libido u mužů? Přečtěte si náš článek zde: 5 látek zvyšující libido

Testosteron a libido

Jak už víme, existuje mnoho studií prokazujících pozitivní efekt testosteronu na mužskou náladu a mentální funkce. Sexuální touha není výjimkou. Např. tato studie potvrzuje fakt, že nízká hladina testosteronu je velký zabiják mužské touhy.

Podívejme se na tuto zajímavou studii provedenou na starších mužích (58 let) s nízkou hladinou testosteronu a trpících problémy s erekcí. Po absolvování testosteronové terapie došlo u poloviny z nich k výraznému zlepšení kvality a četnosti erekce a především všech 22 mužů zaznamenalo výrazné zlepšení jejich libida.

Důležité je uvést, že velká část mužů zaznamenala nárůst libida po 12 až 24 týdnech. Důvodem je obnovení určitých receptorů v těle, které není okamžité. Takže pokud se snažíte zvyšovat Váš testosteron a nevidíte výsledky ihned, neznamená to, že se ve Vašem těle nic neděje.

Efekt na libido ve vztahu s testosteronem je nejvyšší u mužů mající nízkou hladinu tohoto hormonu. Pokud je Vaše hladina v průměrné hladině, efekt nemusí být tak markantní.

Další studie potvrdila přímý vliv testosteronu na libido u mužů. V tomto případě byli testovací subjekty muži mezi 60 a 75 lety věku a jejich hladina testosteronu byla téměř nulová. Mužům byla nasazena testosteronová terapie v různých dávkách. Výsledky se prokázalo, že čím vyšší byl příjem testosteronu, tím vyšší bylo i libido.

Vliv na erekci a další sexuální funkce byl také lineárně rostoucí dle množství testosteronu.

Závěr

Dle výše uvedených (a mnoha dalších) studií je jasné, že zvýšení hladiny testosteronu má pozitivní vliv na Vaší sexuální touhu. Čím nižší hladinu tohoto hormonu máte, tím zaznamenáte viditelnější efekt.

Pokud máte zájem zvýšit Váš testosteron, určitě nepřehlédněte náš velký článek, 25 tipů, jak zvýšit hladinu testosteronu.

Zdroj: peaktestosteron.com

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru