Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Testosteron zvyšující gel a injekce

Testosteron zvyšující gel a injekce

Testosteron zvyšující gel a injekce

Testosteron je u mužů nejdůležitějším hormonem v organismu. Testosteron ale není po celý život na ideální hladině. S přibývajícím věkem hladina testosteronu klesá, což se bohužel projevuje nejrůznějšími příznaky.

Víte, kdy máte testosteronu nejvíce? Je to okolo 25 let. Testosteron ale od 30 let postupně klesá a to až o jedno procento ročně. To ale ještě není nejhorší. Testosteron může klesat i rychleji, ovlivňuje ho nezdravý životní styl.

Čím dále více trpí nedostatkem testosteronu i mladší muži. Může to úzce souviset se spánkem. Nejvíce testosteronu se tvoří během noci a brzo ráno během hlubšího spánku. Je důležité mozek večer vypnout a kvalitně se vyspat. Obzvláště nebezpečná je tato situace pro workoholiky.

Nízká hladina testosteronu může vést až k výskytu cukrovky, může se objevit vysoký krevní tlak nebo závažné srdeční a cévní onemocnění. Muži s nízkou hladinou testosteronu jsou také častěji unavení a bez energie.

V případě, že trpíte nedostatkem testosteronu, může být řešením podstoupit léčbu pomocí injekcí a gelů.

Jestli se chcete uchýlit k řešení pomocí injekcí testosteronu, určitě začněte návštěvou lékaře. Váš lékař provede test na hladinu tohoto hormonu a červených krvinek v těle.

Injekce testosteronu mohou zvýšit hladinu červených krvinek až na kritickou hodnotu. Lékař vyhodnotí, jestli jsou injekce nezbytné.

Může pomoci praktický lékař, ale ten vás nejspíše pošle za andrologem nebo urologem.

Před doporučením injekcí je potřeba zjistit, zda netrpíte vážným onemocněním srdce, problémy s játry nebo ledvinami. Stejně tak nejsou injekce vhodné, pokud trpíte cukrovkou, zvětšenou prostatou a vysokým cholesterolem.

Důležitou roli hraje stejně tak informace, zda jste v minulosti netrpěli infarktem nebo mozkovou příhodou. Pozor na léky na ředění krve!

Injekce jsou nezbytné, pokud trpíte erektilní dysfunkcí, poklesem sexuálního libida, sníženým počtem spermií, úzkostmi nebo depresemi.

Injekce, ale není jediným řešením. Pomoc můžete najít v náplastech, které se nosí na rukou nebo na jiné horní části těla. Stejně tak dokážou pomoci gely. V gelech je čistý testosteron, který absorbuje kůže.

Vedle těchto možností můžete využít speciální přípravky, testosteronový deodorant nebo implantáty vkládané obdobně jako injekce chirurgicky do měkké tkáně.

Myslete vždy na to, že hladina testosteronu musí být v normálu. Ani vysoká hladina testosteronu není v pořádku. Může při ní dojít k deformaci různých orgánů, jako například zvětšení prsní tkáně, zmenšení varlat, zmenšení penisu, zvětšení prostaty či oslabení erekce.

Je potřeba s testosteronem zacházet opatrně, v extrémních případech může dojít až k selhání orgánů. S vysokým testosteronem se pojí vysoký krevní tlak, riziko infarktu, riziko mozkové příhody, poškození jater, snížená produkce spermií či nadprodukce krvinek.

Vysoká hladina testosteronu může vést k riziku závislosti, agresivitě či celkové deformaci osobnosti člověka.

Injekce testosteronu se aplikuje do hýžďového svalu nebo do přední strany stehna. V těchto místech se injekce vyhne cévkám a nervům. Místo vpichu může zarudnout, bolet nebo svědit. Pokud vám tyto bolesti přetrvávají, kontaktujte lékaře.

Nikdy neignorujte po aplikaci injekce potíže, jako jsou závratě, změna barvy kůže, neustálá erekce, problémy s ejakulací, zmenšení varlat, problémy během močení, obtížnější dýchání nebo bolesti na hrudi. Pokud objevíte tyto příznaky, znovu kontaktujte lékaře.

Závěr:

Je přirozené, že hladina testosteronu s postupem věku klesá. Důležité je hlídat rychlost klesání hladiny testosteronu. Hodnoty se nesmí dostat příliš nízko. Pokud už k úbytku testosteronu dojde, je dobré popřemýšlet, jak jej zvýšit.

V první řadě zvolte zdravý jídelníček a konzumujte potraviny zvyšující přirozeně hladinu testosteronu. Pokud by to nestačilo, můžete brát doplňky stravy pro muže na zvýšení testosteronu, nejlépe na co nejvíce přírodní bázi.

Injekce a testosteronové gely jsou až poslední variantou, když už úbytek testosteronu výrazně ovlivňuje váš život. Nejprve situaci konzultujte s lékařem, podstupte testy a pak na základě doporučení lékaře zvolte vhodný způsob léčby.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru