Nacházíte se zde: Úvod Blog Testosteron Testosteronové tablety - více energie, libida a síly

Testosteronové tablety - více energie, libida a síly

Testosteronové tablety - více energie, libida a síly

Úbytek testosteronu u mužů je smutným trendem.

Rok od roku se přirozená hladina testosteronu zdravého muže rapidně snižuje.

Například v roce 2013 byla stanovena optimální hranice testosteronu v rozmezí 300 – 1070 ng/dl. Když se ale podíváme o 100 let zpátky, tak v té době byla zaznamenána průměrná hladina okolo 800 – 2000 ng/dl.

To znamená, že lidé s nízkou hladinou testosteronu před 100 lety by byli dnes považováni za muže s vysokou hladinou tohoto hormonu. A to s sebou nese mnoho negativních vlivů pro mužské zdraví, energii, libido a imunitu.

Pokud Však patříte mezi muže s nízkou hladinou testosteronu, nemusíte zoufat.

Hladina testosteronu se dá i v pokročilejším věku navrátit zpět do normální hladiny a to především stravou, pohybem a také užíváním těch správných „testosteronových tablet“.

Testosteronové tablety

A jak poznáte kvalitní testosteronové tablety na českém trhu? 

Nejdůležitější je vyvážené složení všech důležitých látek pro optimální tvorbu testosteronu. Mezi ně patří zinek, hořčík, vitamín D, vitamín C, vitamín B6 a dále extrakty z bylin jako je kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) a pískavice řeckého sena (Fenugreek). Všechny látky musí být z kvalitních zdrojů a tablety musí obsahovat jejich dostatečné množství.

PRIMULUS vše uvedené splňuje a navíc obsahuje extrakt z černého pepře, který pomáhá se vstřebáváním látek do těla a je vyráběn v České republice.

Testosteronové tablety PRIMULUS si můžete zakoupit na našich web stránkách.

A proč je pro muže testosteron tak důležitý?

Testosteron

Testosteron - je steroidní hormon ze skupiny androgenů. U mužů se testosteron produkuje převážně ve varlatech a má velmi zásadní funkci při vývoji sekundárních pohlavních znaků. Nejvyšší hladina tohoto hormonu je v období dospívání. Nicméně, hladina testosteronu se začíná pomalu snižovat od 25 do 30 roku (u některých mužů dokonce i o několik let dříve) a to v průměru o 1 % až 2 % ročně.

Pojďme si tedy ukázat, k čemu vlastně testosteron v těle slouží a jaké příznaky mohou signalizovat jeho nízkou hladinu.

Jak poznám, že mám sníženou hladinu testosteronu?

• ztráta svalové hmoty a síly
• nárůst tělesného tuku (především v oblasti pasu)
• snížené libido a erektilní funkce
• snížená energie
• deprese, náladovost
• snížená hustota kostí

..... a seznam by mohl pokračovat

Kromě těchto, pro muže velmi důležitých příznaků, bylo také dokázáno, že starší muži s nižší hladinou testosteronu mají až o 40 % větší šanci dřívějšího úmrtí.

Nenechejte tedy nic náhodě a začněte se o svůj testosteron více starat.

PS: Pro začátek si přečtěte náš článek 25 tipů, jak zvýšit hladinu testosteronu přírodní formou.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru