Nacházíte se zde: Úvod Blog Tým PRIMULUS Unikátní doplněk stravy pro muže vyrobený v České republice. (rozhovor)

Unikátní doplněk stravy pro muže vyrobený v České republice. (rozhovor)

David Buchta
19. 3. 2020
Unikátní doplněk stravy pro muže vyrobený v České republice.
Unikátní doplněk stravy pro muže vyrobený v České republice. (rozhovor)

Pokud jste muž a cítíte se unaveně, ve stresu a máte snížené libido, možná vám schází testosteron, jehož hladina mužům klesá po 30. roce života. S tímto problémem se rozhodli bojovat tvůrci produktu PRIMULUS z Ostravy. Proč zrovna doplněk stravy pro muže a jedná se opravdu o účinný produkt? Více v krátkém rozhovoru níže.

(Celý rozhovor z magazínu Freshtime si můžete přečíst zde. )

Co stálo za zrodem výrobku PRIMULUS?

PRIMULUS vznikl z vlastní potřeby. Jako příznivci sportu jsme hledali vhodný doplněk stravy na podporu testosteronu, který právě po 30 letech začíná u mužů přirozeně klesat. Bohužel jsme v Česku nenašli žádný produkt, který by se svým složením blížil ideálu a obsahoval většinu ověřených látek na přirozenou podporu testosteronu. Díky tomu, že jsme tvořili pro založení startupu v oblasti doplňků stravy optimální tým (marketingový specialista, chemický inženýr, ekonom), rozhodli jsme se vyvinout vlastní produkt a nabídnout ho na domácí trh.

Testosteron ale nemá nejlepší pověst…

Testosteron je steroidní hormon ze skupiny androgenů a je nejdůležitějším mužským hormonem. Ovlivňuje toho u mužů opravdu hodně. Dostatek testosteronu je odborníky spojován se zvýšenou schopností budovat svalovou hmotu, lepším pálením podkožního tuku, zvýšením sexuálního libida a výkonosti. Má vliv i na lepší náladu a motivaci, podporuje silné kosti a zdravé srdce.

Čím vás vývoj produktu nejvíc potrápil?

Práce trvaly přes půl roku, a pokud si dobře vzpomínám, žádné velké problémy nenastaly. Na suroviny jsme vybírali dodavatele a distributory z Německa či Švýcarska, kde je komunikace a spolupráce vždy na maximální úrovni, a vše probíhalo dle domluvy. Legislativu jsme měli důkladně nastudovanou, a tudíž i samotné schválení produktu proběhlo bez problému.

Vyzkouším PRIMULUS

Kdo jsou vaši zákazníci?

Na začátku projektu jsme měli v plánu oslovovat především mladší muže ve věku 30–50 let, kteří jsou pravidelní návštěvnici fitness center a hledají přírodní cestu, jak podpořit tvorbu testosteronu. Po krátké době jsme zjistili, že největší efekt z našeho produktu mají muži ve věku 50 a více let, kdy je již přirozená hladina testosteronu značně snížena. Tato skupina zákazníků si produkt velmi rychle oblíbila a užívala ho pravidelně. V současné době se proto snažíme i v rámci marketingu oslovovat převážně muže nad 50 let.

Tedy PRIMULUS jako pomocník ochabující vitality?

Muži v letech nejčastěji pociťují velkou únavu během dne a poté snížení libida a chuti na sex. Týká se to však do jisté míry i mladších ročníků. V takových případech PRIMULUS výborně pomáhá. Nechceme o našem produktu mluvit jako o „zázračné pilulce“, nepomůže všem. Účinky jsou individuální. Avšak rostoucí počet pravidelných zákazníků hovoří za vše.

Obchodovat s příslibem vysoké životní energie, dodání dobré nálady a silného libida jistě vyžaduje určitá specifika. Jak na to jdete vy?

U doplňků stravy v případě online prodeje narazíte na hodně obstrukcí ze strany provozovatelů reklamy. Zprvu nás to zaskočilo a hodně plánovaných marketingových kanálů jsme nemohli naplno využít. Pak jsme ale našli cestu, jak se ke svým zákazníkům dostat a produkt jim představit. Někteří lidé od něj čekají nereálné výsledky, nejlépe ihned, po týdnu užívání. To ale není možné. Ty se projeví nejdříve po dvou týdnech až dvou měsících.

Jaký je podle vás v současnosti stav na trhu, co chcete změnit a jaké jsou vaše vzory a inspirace?

Trh doplňků stravy je stále plný nekvalitních produktů a jsou téměř neúčinné. I díky tomu je pro zákazníky často překvapení, jak na ně může PRIMULUS účinkovat. Už ale vidíme trendy nových firem, které si samy nechávají vyrábět kvalitní doplňky stravy s náležitým složením a snaží se o přímý prodej.

--- převzato z časopisu Freshtime, celý článek zde. ---

Za PRIMULUS odpovídal na otázky zakladatel společnosti David Buchta.TIP: Pokud vás produkt zaujal, můžete ho vyzkoušet po kliknutí na tlačítko níže.

Vyzkouším PRIMULUS

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru