Nacházíte se zde: Úvod Blog Tým PRIMULUS Ze života PRIMULUS - Díl 2.

Ze života PRIMULUS - Díl 2.

Ze života PRIMULUS - Díl 2.

Zdravím z Ostravy všechny čtenáře našeho blogu PRIMULUS.

Určitě jste si již všimli, že jsme rozšířili záložky blogu o jednu novou - ze života PRIMULUS.

Jmenuji se Martin Lukáš a napsaní článku na náš blog je pro mne velká premiéra. Zatím jste se mohli setkat pouze s články mých ctěných kolegů Davida a Jana, kteří Vás pravidelně zásobují cennými informacemi jak si udržet tu správnou hladinu testosteronu, ať už se nacházíte v jakémkoli věku a fyzickém či psychickém rozpoložení.

Musím říct, že sám vždy netrpělivě čekám na každý nový článek.

Zejména ten poslední o pravidelné chůzi je skvělý - máte ho již přečtený?

Říjen 2016

V tomto měsíci pracuje náš tým intenzivně hlavně na dvou projektech.

1) Nový produkt

Zavedení nového produktu perfektně naváže na PRIMULUS a bude mít velice originální název, který ho sám o sobě skvěle vystihuje. Název byl ze začátku pouze pracovní, ale nakonec po dlouhých a místy i dost horkých diskuzích se stal oficiálním.

Momentálně je produkt ve fázi schvalování, provádí se mikrobiologické testy, vyvíjí se obal, na kterém si opět dáme velice záležet.

Souběžně marketingové oddělení připravuje kampaně, které produkt uvedou na trh, dále se pracuje na vzhledu webu a novém rozšířeném administrátorském prostředí e-shopu.

2) Uvedení PRIMULUSu na slovenský trh

Doposud si mohli naši slovenští bratři objednat PRIMULUS prostřednictvím českého webu a e-shopu. To pro ně znamenalo zvýšené náklady nejen na dopravu, ale také museli hodně hledat, aby nás vůbec našli.

Nyní pro ně máme přeložený kompletně celý web, zřízenou smlouvu se slovenským dopravcem, tak aby měli stejný komfort, jako Vy, naší zákazníci z ČR (Více na www.primulus.sk)

Je pro ně rovněž připravena a přeložena celá série článků o testosteronu, tzn., že se na Slovensku stane tento výraz pro spousty mužů mnohem známější a pochopitelnější.

---

Mimo jiné náš tým stále pracuje na zdokonalení zákaznického servisu a procesu expedice. Zde jen kraťoučké seznámí s další části našeho týmu: Zuzka a Aleš - expediční oddělení, Jitka - hlavní účetní PRIMULUSu.

Tento článek jsem napsal a vydal tak trochu tajně. David a Jan odjeli na celý týden navštívit jeden významný mezinárodní veletrh a nechali mne tady samotného a nevím, jestli udělali dobře :-).

Nejsem odborníkem na testosteron, zdravou výživu, veškeré procesy v těle (hlavně ty chemické) jako David a Jan. Rozumím spíše procesům finančního charakteru, jako finanční plány, cash flow, marže atd., ale počítám, že tato “suchá” data Vás moc nezajímají a proto na nich není náš blog založen :-).

Doufám, že jsem krátkou informací o dění v PRIMULUSU v mém podání nikoho nezklamal a pokud byste nám chtěli cokoli sdělit - jsme kdykoli na příjmu.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru