Nacházíte se zde: Úvod Blog Tým PRIMULUS Ze života PRIMULUS - díl 3.

Ze života PRIMULUS - díl 3.

Ze života PRIMULUS - díl 3.

Tak a listopad je za námi.

A neudálo se toho málo.

Celý náš tým byl ve velkém pracovním nasazení a jako výsledek se nám už po 11. tento rok podařilo překonat měsíční rekord v počtu prodaných kusů :). Je to pro nás ohromná odměna za odvedenou práci a taky důkaz, že kvalitní produkt si své zákazníky vždy najde.

Zuzka s Martinem se díky tomu na expedičním oddělení pořádně zapotili, ale vše zvládli a jsou připraveni čelit objednávkám během tohoto měsíce (prosinec 2016).

Ještě koncem listopadu jsme vydali náš velký článek představující 28 potravin na podporu hladiny testosteronu. Článek může posloužit jako inspirace pro Vaše budoucí nákupy v obchodech.

Výše uvedený článek je 51., který jsme publikovali v tomto roce.

Na to, že naším hlavním cílem je prodej produktu PRIMULUS, a ne vedení pravidelného magazínu to není špatné číslo :).

Upřímně si nejsme jisti, zda podobné tempo publikace článků udržíme i v příštím roce, ale stále platí to, že pokud narazíme na cokoli zajímavého z oblasti optimalizace testosteronu či zdraví, o vše se podělíme.

V listopadu jsme také publikovali náš první tištěný článek ve Vánočním vydání časopisu Zbraně a Náboje. Byla to pro nás premiéra a poprvé jsme vystoupili z našeho tradičního online prostředí internetu. Člověk ale musí vyzkoušet vše.

Na internetu se začínají objevovat pozitivní recenze a články hodnotící náš produkt PRIMULUS, což nás nesmírně těší. Věříme, že jich v příštím roce ještě několik přibyde.

Do konce roku bychom měli mít také hotové naše první produktové video, které umístíme na naše stránky pro lepší představení produktu a celkové problematiky nízké hladiny testosteronu. Naše první video moc velký úspěch nezaznamenalo a dokonce ani puritáni v Googlu nám nepovolili video reklamu přes Youtube kanál. Doufáme, že nové video bude mít větší úspěch.

Tak to bude za nás pro listopad vše.

Přejeme Vám úspěšný prosinec a hlavně myslete na hladinu Vašeho stresového hormonu v době předvánočních stresů :). Stres přeci jen testosteron snižuje.

PS: Pro všechny netrpělivě vyhlížející náš nový produkt máme dobré zprávy. Již máme hotové logo a v současné době probíhá práce na finální podobě krabičky. Složení produktu je již kompletní a nemůžeme se dočkat až produkt uvedeme na trh.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru