Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví 2 jednoduché způsoby, jak se zbavit toxinů v těle

2 jednoduché způsoby, jak se zbavit toxinů v těle

2 jednoduché způsoby, jak se zbavit toxinů v těle

Naše prostředí je plné toxinů narušujících náš endokrinní systém.

Voda kterou pijete, plasty které používáte a také vzduch který dýcháte. Nežádoucí toxiny jsou všude kolem nás a pokud jste jejich působení vystavení po dlouhou dobu, narušují i tvorbu Vašeho testosteronu.
A proti tomu je třeba bojovat.

V dnešním článku si vysvětlíme, jak toxiny ovlivňují Vaše tělo a představíme si jednoduchý způsob, jak se jich zbavit.

Méně toxinů v těle se rovná lepší zdraví, více energie i více testosteronu.

Toxiny a naše tělo

Toxiny v těle se můžou chovat jako tzv. „endokrinní disrubtory“ – látky narušující správné fungování endokrinního systému a tvorbu hormonů.

Pro nás to znamená, že mnoho toxinů v těle dokáže negativně ovlivnit tvorbu testosteronu.

Dnes se podíváme na 2 základní orgány v těle zodpovědné za přijímaní toxinů a řekneme si způsoby, jak se negativních toxinů zbavit.

Jsou to:

1) Játra
2) Ledviny

Lidé si neuvědomují, jak velký vliv může mít obsah toxinů v těle efekt na jejich zdraví. Cítí se často v depresi, jsou náladoví a bez libida.

A my si řekneme jak tomu předejít.

Začneme prvním ze dvou tipů.

1) Jak odstranit toxiny v játrech

Nejjednodušší způsob jak „pročistit“ játra je mít dostatečný přísun pitné vody. Jako pomocné látky do vody navíc je vhodná citrónová šťáva a oreganový olej.

Dále zařaďte do jídelníčku jídla bohatá na draslík jako jsou batáty, rajčatové pyré nebo špenát.

2) Jak se zbavit toxinů z ledvin

Jedním z nejlepších druhů ovoce pro pročištění ledvin je vodní meloun.

Toto ovoce je plné vody a obsahuje antioxidant zvaný lycopene. Ten dle studií brání endokrinní systém proti nežádoucím toxinům.

Tento antioxidant je zajímavý především pro muže. Dle této studie pomáhá ochraňovat počet spermií a hladinu testosteronu při styku s toxiny.

Přidejte k melounu do mixéru limetku (nebo šťávu z ní) a máte výborný nápoj pro detoxikaci ledvin.

Mezi další potraviny podporující vyplavení všech negativních toxinů a látek z kyseliny močové patří mrkev a okurka. Opět můžete obě tyto potraviny zpracovat v mixéru pro chutný a zdravý džus.

Další potravinou vhodnou k detoxikaci ledvin a žlučníku jsou ředkvičky. Tato zelenina chrání tělo proti infekcím a má protizánětlivé účinky. Pokud si z ředkviček uděláte šťávu, budete schopni přijmout větší množství účinných látek v porovnání s příjmem celých ředkviček.

Šťáva z ředkviček může být vhodná i pro boj s ledvinovými kameny.

Závěr

Představili jsme si jednoduché a rychlé způsoby, jak se zbavit nežádoucích toxinů v těle a umožnit tělu a endokrinnímu systému pracovat na plné obrátky.

Díky tomu se budete nejen cítit lépe, ale podpoříte i optimální tvorbu testosteronu.

Zdroj: anabolicmen.com

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru