Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví Až polovina kuřáků má potíže s erekcí

Až polovina kuřáků má potíže s erekcí

Až polovina kuřáků má potíže s erekcí

Nikotin obsažený v cigaretách je tichým zabijákem vašeho sexuálního prožitku. Nikotin totiž způsobuje problémy s erekcí.

Cigarety způsobují na celém světě řadu úmrtí. Jsou velmi nebezpečné pro lidský organismus. Způsobují rakovinu plic, hrtanu, slinivky a ledvin. Vedle toho, ale mají vliv na erektilní dysfunkci.

V rámci studie prováděné v Bostonu se testovali muži trpící erektilní dysfunkcí. Není žádným překvapením, že kouření mělo velký vliv na výsledky. Až 80% osob totiž patřilo mezi kuřáky.

Kuřáci mají dvojnásobnou pravděpodobnost problému s erekcí

Erektilní dysfunkcí mohou trpět i nekuřáci. Pokud jste ale kuřákem, máte až dvojnásobnou pravděpodobnost vzniku těchto obtíží s erekcí.

Kouření zmírňuje reakce na sexuální vzrušení. V případě užívání nikotinových žvýkaček dochází ke snížení fyziologického sexuálního vzrušení. Výhodou je, že pokud přestanete kouřit, bude se problém s erektilní dysfunkcí zlepšovat. Důležitá je ale úplně abstinence.

Riziko erektilní dysfunkce hrozí již od dvou vykouřených cigaret denně

U kuřáků se objevuje problém s prouděním krve do penisu. Kvůli kouření se zanášejí cévy a krev tak nemůže správně cirkulovat tělem. Vliv má toto proudění právě i na penis.  

Problém může nastat již u dvou cigaret denně. Nastává znatelné ochabnutí erekce. V případě, že vykouříte dvacet cigaret denně, jste ohroženi erektilní dysfunkcí o 45% více.

Problémy s erekcí se objeví později a nemile vás zaskočí

Problém s erekcí se nemusí objevit ihned. Mladí lidé si často myslí, že je kouření neškodné. Kouří přeci hodně lidí, ne? Ale opak je pravdou. Moderní je nekouřit. Kouření sice nezpůsobí problém s erekcí ihned, ale kolem 40 – 50 let věku to může být značný problém.

Sex si tak tito lidé už nemusí vychutnat na takové úrovni, jakou by očekávali. Je potřeba na tuto skutečnost myslet včas a přestat kouřit.

Problém se neobjeví pouze s erekcí, ale i s kvalitou spermií.

Při dlouhodobém kouření se snižuje množství ejakulátu, snižuje se počet spermií, včetně jejich hustoty. Zkracuje se rovněž doba pohyblivosti spermií.

Chcete miminko? Na kouření zapomeňte!

Pokud chcete myslet na miminko, určitě byste se měli kouření vyhnout. Šance na oplodnění ženy se snižuje.

Dávejte si pozor na pasivní kouření. Nemusíte být přímo kuřáci, ale pokud byste pravidelně pasivně kouřili (dýchali cigaretový kouř), mohou se problémy s erekcí objevit i u vás. V každém případě je jasné, že kvalitní sexuální život a kouření k sobě nepatří.

Výhodou je, že pokud přestanete kouřit, vaše zdraví se začne zlepšovat. Zlepší se krevní tlak a klesá riziko infarktu a jiných srdečních chorob.

Přestat kouřit lze, ale je to o vašem přístupu a především vůli. Opakujte si výhody života bez cigarety. Vyhledávejte místa, kde je kouření zakázáno, a pohybujte se mezi lidmi, kteří nekouří. V bytě nebo domě odstraňte všechny popelníky, cigarety a krabičky.

Určitě se zaměřte na relaxační aktivity na odbourání stresu.

Závěr:

Kouření je rozšířený nešvar. Lidé často kouří jen proto, aby byli „in“. Kouření ale způsobuje řadu potíží, včetně erektilní dysfunkce.

Sex je v životě důležitý, právě cigarety a nikotin v nich obsažený, ho zabíjí. Kouření byste si měli rozmyslet, a co nejdříve s ním přestat.

Držíme vám palce.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru