Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví Ibiškový čaj a jeho pozitivní vliv na muže

Ibiškový čaj a jeho pozitivní vliv na muže

Ibiškový čaj a jeho pozitivní vliv na muže

Znáte ibiškový čaj?

Ne? Tak to Vás tento článek asi překvapí.

Ibiškový čaj je totiž dokonalý nápoj pro všechny muže a dnes si to dokážeme na několika případech. A je pravděpodobné, že po dočtení článku se stane Vaším nejoblíbenějším čajem.

Ibiškový čaj a jeho účinky

Ibiškový čaj má pozitivní vliv na tvorbu oxidu dusnatého, podporuje erekci, snižuje krevní tlak a pomáhá před usazováním arteriálního plaku.

Kouzelný nápoj?

Vzhledem k jeho účinkům i ceně určitě.

Pojďme si veškeré pozitivní vlastnosti ibiškového čaje představit více do detailu.

1) Zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého

Většinu cévní produkce oxidu dusnatého získáváme díky buňkám vystýlajícím vnitřní povrch krevních i lymfatických cév, zvaných endotely. Tyto buňky dále řídí enzym zvaný eNOS.

Dle této studie ibiškový čaj aktivuje eNOS enzym a tím zvyšuje produkci oxidu dusnatého.

Je pravda, že uvedená studie byla prováděna v laboratoři, a ne na lidech. Ale každá látka zvyšující hladinu oxidu dusnatého má také vliv na snižování krevního tlaku. A jak si uvedeme níže, existuje několik studií potvrzujících tento vliv u ibiškového čaje.

2) Zlepšená funkce endotelu

Endotel je tenká vrstva buněk vystýlající vnitřní povrch krevních cév a srdce.

Je tvořen plochými, vzájemně propojenými buňkami. Tyto buňky jsou zodpovědné nejen za řízení oxidu dusnatého, ale také za elasticitu cév.

A pro všechny muže je důležité vědět, že lepší funkce endotelu = lepší erekce.

Právě ibiškový čaj dokáže zlepšit funkce endotelu (studie).

Vědci přímo ve studii doporučují lékařům předepisovat ibiškový čaj jako prevenci i podporu léčby vysokého tlaku a problémy s erekcí.

Pokud zlepšíte funkce endotelu a k tomu přidáte dietu podporující tvorbu oxidu dusnatého, budete sami překvapeni výsledky.

3) Léčba hypertenze 2. typu u diabetiků

V této studii se porovnávaly účinky černého a ibiškového čaje na snížení krevního tlaku a funkci endotelu v těle.

A ibiškový čaj vyšel jako překvapivý vítěz.

Skupina 60 lidí pravidelně popíjející ibiškový čaj zaznamenala výrazné snížení systolického tlaku z 134,4 mm Hg po 1 měsíci na 112,7 mm Hg.

Jednalo se o snížení systolického tlaku o 20 bodů a díky tomu si získal ibiškový čaj pozornost vědců. Samozřejmě se snížením tlaku byl další výsledek uvolněné cévy a lepší průtok krve.

Další důvod, proč zařadit ibiškový čaj mezi Vaše pravidelné nápoje.

4) Snížení arteriální hypertenze

Velmi zajímavé výsledky přinesl ibiškový čaj i u pacientů trpících vysokou esenciální (arteriální) hypertenzí.

U této diagnózy většinou nejsou známé příčiny, pouze faktory, které se podílejí na jejím vzniku a udržení.

V této malé studii vědci testovali ibiškový čaj na skupině pacientů, kdy po 12 dnech požívání čaje došlo ke snížení systolického tlaku o 11,2 % a diastolického o 10,7 %.

Po opětovném vynechání podávání čaje se po třech dnech systolický tlak zvýšil o 7,9 % a diastolický o 5,6 %.

Závěr

Ze studií výše je jasné, že ibiškový čaj má velký potenciál jako prevence i léčba pro vysoký tlak, nízkou tvorbu oxidu dusnatého a tím spojené problémy s erekcí.

Ibiškový čaj má nakyslou chuť, ale jeho pozitivní vlastnosti jsou natolik přesvědčivé, že chuť čaje Vám asi nebude dělat problém.

A kdo ví? Možná Vám i zachutná.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru