Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví Jednoduchý návod na zdravý životní styl

Jednoduchý návod na zdravý životní styl

Jednoduchý návod na zdravý životní styl

Tento článek vám nabídne jednoduchý, a přitom spolehlivý plán, jak se držet v kondici a mít zdravý životní styl.

Jako první se zaměříme na jídelníček a pitný režim.

Jak jíst?

Obecně je nejlepší stravu vyvážit - ráno začíst snídaní plnou energie (vajíčka, cereálie, ovoce atd.), dopoledne zvolit stravu lehčí, oběd pak jako hlavní jídlo dne a na večer zase sáhnout po lehčích potravinách (doporučuje se jíst dvě hodiny před spánkem).

Nepřejídejte se a hlavně snažte se jíst v pravidelných intervalech.

Z jídelníčku vyškrtněte co nejvíce smažená jídla a tučné, nezdravé potraviny – dopřávejte si zdravé zdroje tuku – oříšky, avokádo, olivový olej, atd. Kombinujte v průběhu dne množství ovoce a zeleniny.

Při samotné přípravě si užívejte relax a pohodu.

Nabízí se i možnost pořídit si mixér na smoothie.

Užijte si zábavu při pokusech míchání ovocných a zeleninových chutí.

Hlavní jídla dne by neměla být moc tučná jako nedělní obědy u babičky.

Pokud máte možnost, aspoň párkrát v týdnu si udělat jídlo doma na druhý den do práce, určitě volte tuto možnost.

Jídlo si připravíte podle své chuti, v takovém množství, které vám stačí, a máte další pohyb, který je lepší, než jen sedět u televize nebo počítače.

Nezapomeňte pro zdraví organismu doplňovat pravidelně i tekutiny, které jsou motorem pro správnou funkčnost orgánů (vyjma kávy a alkoholických nápojů). Pamatujte, že dostatečná hydratace se projevuje i na kvalitě pleti.

A co dál?

Jídelníček ale není všechno, zdravý životní styl znamená i dostatek pohybu!

Pro svůj zdravý životní styl musíte udělat i změny, co se týče pohybu. Tedy pokud ho máte málo. Jestli ale myslíte, že se v práci naběháte dostatečně, ale s vámi se nic neděje, je třeba nějaký pohyb ať už po práci nebo před ní do svého programu přidat.

TIP na ráno: vyčleňte si 10 minut před odchodem do práce a pořádně se protáhněte – uvidíte, jak budete svěží a vitální.

Je fajn si sám pro sebe říct, kolik času za den strávíte sezením a kolik samotným pohybem celého těla.

Pokud to nemáte daleko z domu nebo od zastávky do práce nebo do obchodu, určitě nechejte klíčky od auta doma (pokud ho máte :D) a raději vyrazte na kole nebo jděte pěšky.

Vytvořte si koníček, něco, co můžete podnikat pravidelně ať sami nebo s kamarády. Vyberte si něco, co vás baví nebo jste vždy chtěli zkusit a jděte do toho. Můžete běhat, zkusit workout na hřišti, můžete v partě hrát míčové sporty nebo zkusit nějaký kurz.

Možností je spousta. Stačí začít, vykročit a jít. Sportu ku zdraví!

Spěte, relaxujte, nestresujte se!

Pamatujte, že s kvalitním spánkem souvisí únava i různá onemocnění.

Větrejte a dopřávejte si čerstvý vzduch. Před spaním rozhodně nepijte kávu, černý nebo zelený čaj či energetické nápoje nebo neusnete.

Během dne nezapomeňte relaxovat – právě relaxace má blahodárné účinky na tělo i psychiku a odbourává stres.

Zdravý životní styl je hlavně o tom, že se sami cítíte dobře a děláte věci, které vás baví.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru