Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví Krev - co obsahuje, k čemu slouží a jak se dá čistit

Krev - co obsahuje, k čemu slouží a jak se dá čistit

Krev - co obsahuje, k čemu slouží a jak se dá čistit

Krev je nejdůležitější lidská tekutina, která udržuje život.

Jedná se o jedinou tkáň, která námi proudí od hlavy až k patě každý den. Dospělý člověk má cca 5 l krve.

Z čeho se krev skládá?

  • Červené krvinky – dopravují kyslík do tkání a odvádí oxid uhličitý
  • Bílé krvinky – zajišťují obranyschopnost organismu, bojují proti nemocem a infekcím
  • Krevní plazma – pečuje o tekutost krve a obsahuje významné látky – transportní bílkoviny, srážlivé faktory
  • Krevní destičky – zastavují krvácení při poranění cév.

Pohonem krve je kyslík. Pokud ho máte k dispozici málo, vzniká chudokrevnost.

Obecně je pro tělo nezbytné, abychom správně a v dostatečné míře dýchali pro regeneraci a vývoj organismu. Bez dostatku kyslíku je tělo slabé a unavené.

Co ovlivňuje zdraví krve?

Psychika, životní prostředí, stravovací návyky, životní styl, hydratace organismu, vrozené nebo získané negativní zdravotní faktory.

Co vše lze zjistit z kapky krve? Nespočet jevů, které se v lidském organismu dějí – např. stav hydratace/dehydratace, průchodnost krevních kapilár, slabý krevní oběh, životnost červených krvinek a jejich schopnost vázat kyslík, těžké kovy v krvi, cholesterol, snížení imunity a další.

Jednotlivá onemocnění krve mohou být méně závažná nebo fatální a znamenají smrt.

Jak čistit krev?

Jak bylo uvedeno výše, zdraví krve z jedné části závisí na způsobu života, jakým žijeme. Proto je třeba dodržovat správný životní styl, konzumovat zdravé potraviny, dostatečně pít, sportovat a být psychicky vyrovnaný.

Jako podpůrné prostředky zdravé krve můžete pít čaje, které jsou svým složením zaměřené právě na čištění krve – přispívají k vylučování toxinů a posilují zdraví krvetvorných orgánů.

Pro čištění krve byl vyvinut hemodynamický polovodičový laserový přístroj ThinKM - je registrovaným zdravotnickým prostředkem pro EU, schválen a registrován v Evropské databázi bezpečných zdravotnických prostředků EUDAMED.

Princip přístroje je postaven na laserovém ozařování krve 3 míst: radiální tepna, akupunkturní bod Neiguan, nosní otvor.

Přístroj snižuje obsah krevních lipidů, hladinu cholesterolu, upravuje hladinu lipoproteinů. Aktivně přispívá ke snížení krevního tlaku a pomáhá léčit kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění, pozitivně ovlivňuje okysličení organismu, obnovuje okysličování buněk organismu, uvolňuje červené krvinky a umožňuje plnohodnotnou funkci.

Přistroj lze využívat jak v nemocničním prostředí, tak i v domácím.

Závěr

Pamatujte, že krev je životodárnou mízou organismu. Stejně jako je rozmanitá krev, jsou rozmanitá i krevní onemocnění. Proto dodržujte pravidelné preventivní prohlídky a sledujte příznaky, kterými Vám dává tělo signály, že vše nemusí být v pořádku.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru