Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví Kysané zelí - tajná zbraň pro každého muže

Kysané zelí - tajná zbraň pro každého muže

Kysané zelí - tajná zbraň pro každého muže

Nadpis mluví za vše.

Kysané zelí je levná potraviny s několika pozitivními vlastnostmi na Vaše zdraví a hladinu hormonů.

V dnešním článku si vyjmenujeme několik důvodů, proč by každý muž měl tuto potravinu jíst. To nejzajímavější jsme si nechali na konec článku.

Jestli Vás nepřesvědčíme my, tak už nikdo :).

Kysané zelí a zdraví

Začneme zeširoka. Kysané zelí je „vylepšená“ verze již tak zdravého hlávkového zelí. Díky procesu kvašení obsahuje mnoho mikroorganismů a enzymů podporujících trávení, vstřebávání živin a imunitu.

Zejména vstřebávání živin je pro Vás důležité.

Pokud je Vaším cílem zvýšení testosteronu a chcete mít jistotu, že veškeré vitamíny a minerály pro jeho podporu se vstřebají pro další využití, zde pomůže kysané zelí.

Při kvašení kyseliny mléčné také vznikají probiotické bakterie pro zlepšení střevní mikroflóry a podporu Vaší imunity.

V porovnání s nekvašeným zelím obsahuje vyšší množství vitamínu C.

A to není vše.

Kysané zelí a jeho vliv (nejen) na testosteron

Kysané zelí je bohaté na vitamíny B3, B5, B6 a B12, minerály a stopové prvky, zejména draslík, zinek a hořčík. Poslední dva jmenované minerály jsou nezbytné pro optimální tvorbu testosteronu.

Dalším z klíčových vitamínů pro podporu testosteronu je vitamín K2 a kysané zelí je jedním z jeho nejlepších přírodních zdrojů. Více o vlivu vitamínu K2 na testosteron si můžete přečíst zde.

Kysané zelí posiluje srdce a pomáhá předejít kardiovaskulárním nemocím.

V této studii skupina nutričních specialistů zjistila, že nedostatek vitamínu K2 je jedním z důvodů výskytu srdečních chorob. Lidé v zemích s příjmem vitamínů K2 nižším než 5µg na 2000 kalorií za den měli 2,2 x vyšší riziko úmrtí na srdeční choroby než země s příjmem vitamínu K2 > 24 µg na 2000 kalorií za den.

A zdravější srdce znamená lepší krevní oběh, správnou produkci oxidu dusnatého a tím i lepší erekci.

Další důvod pro zařazení kysaného zelí do jídelníčku každého muže.

Kysané zelí a libido

Kysané zelí má i vliv na mužské libido. Dle studie z roku 2002 amerického magazínu Zemědělství a potravinářské chemie dokázalo kysané zelí zvýšit libido u 90 % mužů po jeho požití.

Další Londýnská studie z roku 2009, uspořádaná nutriční specialistkou jménem Lejla Kazinic Kreho, jmenovalo kysané zelí jako nejlepší přírodní náhradu viagry k posílení sexuálních funkcí a libida.

Lejla Kreho tvrdí, že lidé si nejsou vědomi faktu, že kysané zelí patří mezi nejsilnější afrodiziaka v přírodní říši. Vychází z dat univerzity King's College v Londýně a doporučuje všem mužům vyzkoušet konzumovat zelí dvakrát denně.

Jedno velké ALE…

Kysané zelí má mnoho pozitivních vlastností na Vaše tělo. Tyto účinky ale pocítíte jen při konzumaci BIO kvality a především nepasterizovaného zelí. Při jakémkoli tepelném zásahu se ztrácí účinné látky, vitamíny, minerály a prospěšné bakterie.

Proto vždy hledejte v obchodech či zdravé výživě pouze nepasterizované a nijak upravené kysané zelí nebo zvolte tu nejlepší variantu a vyrobte si ho sami.

Závěr

Proč by každý muž měl jíst kysané zelí pravidelně?

Budete mít silnější imunitu, lepší zažívání, dodáte tělu prospěšné vitamíny a minerály, podpoříte svůj testosteron a libido.

A to vše díky levné a snadno dostupné potravině, která má u nás dlouholetou historii.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru