Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví Muži, nevěra a sex za peníze

Muži, nevěra a sex za peníze

Muži, nevěra a sex za peníze

Jedním z nejčastějších důvodů rozpadu manželství nebo vztahu bývá nevěra. Nevěra je v dnešní době prakticky součástí běžných životů.

Nastane-li situace, že nám je naše drahá polovička nevěrná, bereme nevěru jako velmi špatnou věc.

Touha po nevěře přichází pomalu a postupně. Tím, jak se více poznáváme, objevujeme i stránky, které se nám na našem milovaném člověku nelíbí.

Nevěra jde ruku v ruce se sexem

Většinou přichází nevěra při poklesu četnosti sexu. To znamená, že jakmile to neklape v posteli, jedná se o náběh na to, že si náš protějšek půjde užít jinam.

Hodně častým důvodem bývá sex samotný. Dalším důvodem pak může být to, že o sebe partnerka přestane dbát a přibere, nebo že se přestanete cítit důležitým. Například se může jednat o pocit, že se manželka či přítelkyně bez vás obejde. Problém může být i v tom, že cítíte, že vaše místo nahradily děti.

Spousta mužů si hledá milenku, neboť mají pocit, že je žena nechápe. U milenky mají pocit, že najdou obdiv, pochopení a uznání. Muži, kteří podvádějí, neberou nevěru jako špatnou věc. Když je nějaká atraktivní žena svádí, berou to jako příležitost.

Problémem může být stereotyp. Muž má pocit, že ho nemůže nic překvapit a hledá zpestření. Chce vyjít ze zajetých kolejí.

Jak je to se sexem za peníze?

Vykřičené domy, night cluby – je jedno, jak tomu říkáte, ale jedná se o sex za peníze. Prostituce byla provozována již ve starověku. Ve starém Řecku se prostituce využívala jako boj proti homosexualitě.

I dnešní muži si rádi zaplatí prostitutku.

Šest procent českých mužů přiznalo, že má zkušenosti se sexem za peníze. Využívají placených sexuálních služeb, buď v night clubu, nebo v privátě.

Bývají to muži ve středním věku čili 36 až 55 let. Někteří muži tuto zkušenost nemají, nicméně přiznali, že by si tento sex rádi vyzkoušeli.

A proč? Začneme tím, že prostitutku není třeba svádět. Také splní svému zákazníkovi jakékoliv přání. Pro muže nevznikají žádné závazky, a i když se to nemusí zdát, je to levnější způsob než milenka, které se musí kupovat dárky či ji nějak jinak vydržovat.

Závěr:

Ať už to je s nevěrou jakkoliv, snažte se ji vyhnout. Pokud vám to ve vztahu neklape, zkuste se svým protějškem mluvit a najít řešení. Důležitá je komunikace, která dokázala zachránit řadu vztahů.

Výsledkem bude spokojený život plný radosti.

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru