Nacházíte se zde: Úvod Blog Zdraví Schindeleho minerály

Schindeleho minerály

Schindeleho minerály

Hledanost Schindeleho minerálů poslední dobou stále stoupá.

Co vlastně Schindeleho minerály znamenají a jaké mají účinky?

Co jsou Schindeleho minerály?

Jedná se o kamennou moučku obsahující železo, hořčík, vápník, zinek, mangan, draslík a fosfor, tedy cenné látky potřebné pro správné fungování organismu. Hlavním účelem je dodat tělu potřebné minerály, které organismus v důsledku nevyvážené stravy postrádá. Slibují větší chuť do života, méně únavy a zlepšení příznaků cukrovky a zácpy. Mimo jiné bojují proti nespavosti a napomáhají ke zlepšení zažívání.

Pro koho jsou určeny?

Uvítají je zejména lidé trpící alergiemi, problémy s pohybem, chronickými nemocemi, častou únavou nebo depresemi. Zároveň pomohou při zánětlivých a degenerativních onemocněních kloubů a páteře nebo při problémech souvisejících s látkovou výměnou. V prvních dnech užívání mohou lidé nabýt dojmu, že se jejich stav spíše zhoršuje. Dochází totiž k detoxikaci organismu a jedná se pouze o přechodný stav.

Jak je užívat?

Dávkování by nemělo překročit 5 gramů za den. Zároveň je vysoce doporučováno tyto minerály zapíjet velkým množstvím vody kvůli ledvinám.

Mají vedlejší účinky?

V případě, že minerály neužíváte podle stanoveného předpisu (tj. jedna čajová lžička denně) a doporučené denní množství překračujete, mohou mít negativní vliv na vaše zdraví. Zároveň se vyhněte užívání spolu s homeopatiky a zeleným nebo černým čajem.

Vyvarujte se i kombinaci s vitamínem E. Pokud nebudete minerály dostatečně zapíjet, hrozí vám ledvinové kameny.

Závěr

Schindeleho minerály mají mnoho pozitiv, ale mohou způsobit i některá negativa.

Je pouze na vašem úsudku, zda budete minerály užívat či ne. Samozřejmě vše souvisí se správnou životosprávou a pravidelným pohybem.

 

Zpět na přehled

Mohlo by Vás zajímat...

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru