Často kladené dotazy

„Za jak dlouho pocítím první účinky produktu PRIMULUS?“

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto Vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

„Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20let?“

Primulus je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro Vás Primulus nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? Primulus je řešení.

„Proč musím brát dvě tablety denně, nestačí jedna?“

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám Primulus opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

„Má Primulus nějaké vedlejší účinky?“

Primulus je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad Vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s Vaším lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

„A co se stane s mým testosteronem, když Primulus v budoucnu přestanu brát?

V případě, že Primulus v budoucnu přestanete užívat, Vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

„Chci brát Primulus pravidelně, nedá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?“

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý kdo si u nás koupí balení Primulus může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy Vám Primulus bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti Vás budeme kontaktovat po Vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na Vás.


Vyzkouším PRIMULUS