Jak zaručeně zvýšit testosteron pro větší libido a energii?

Pokud chce být muž alfa samec, který není oplácaný tukem a otáčí se za ním každá žena, potřebuje k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se jeho hladina snižuje o 1 % až 2 % ročně. Tím pádem ztrácí muži schopnost budovat svalovou hmotu a hůře pálí podkožní tuk. Dále mají slabší erekci, libido, nižší sexuální výkonnost a časté deprese. Jak ale testosteron jednoduše zvýšit bez nutnosti hormonální léčby či dlouhých hodin v posilovně? Nečekejte zázraky, ale změna je určitě možná a na dosah ruky.

 

Účinné doplňky stravy pro muže.

Nejrychlejší řešení na podporu testosteronu. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6), minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

 

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Svým složením se jedná o nejsilnější produkt na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 19 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii, vitalitu i libido. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.