Kotvičník zemní

Kotvičník zemní (tribulus terestris) je plnoletá poléhavá bylina z čeledi kacibovitých a je nejen mezi vyznavači sportu oblíbeným přírodním stimulantem hladiny testosteronu. Kotvičník podporuje udržení svalové hmoty a energetické hladiny v těle. Mezi další účinky kotvičníku patří:

  • zvýšení libida
  • podpora tvorby testosteronu
  • zlepšení regenerace
  • obnovení vitality a životní energie

 

Jak kotvičník zemní účinkuje na Vaše tělo?

Kotvičník obsahuje velké množství steroidních saponinů, rostlinných sterolů, flavonoidů a alkaloidů, které stimulují zvýšení hladiny testosteronu. Tyto látky působí na zvyšování hladiny luteinizačního hormonu (LH), jehož funkcí v těle je regulace hladiny testosteronu.

Vyšší hladina testosteronu znamená větší rozvoj svalové hmoty, zlepšení regenerace a svalové vytrvalosti, kvalitnější spermie a pomáhá při spalování tuků.

V lékařství se kotvičník zemní používá při léčení ischemické choroby, aterosklerózy a při léčbě vysokého krevního tlaku a vysokého cholesterolu. Dále snižuje hladinu sodíku, brání zadržování tekutin v těle a vykazuje určité analgetické působení.

 

V produktu PRIMULUS je obsažen vysoce kvalitní práškový extrakt z kotvičníku zemního s celkovým obsahem 60 % steroidních saponinů.

Mimo kotvičník zemní obsahuje PRIMULUS ve vzájemné synergii další důležité vitamíny a minerály pro přirozenou podporu tvorby testosteronu jako zinek, hořčík, vitamín D, vitamín B6, vitamín C, selen a extrakty z pískavice řeckého sena a černého pepře (více o složení produktu).

Díky svému jedinečnému složení se jedná o multivitamín nové generace, určený především pro podporu tvorby hladiny testosteronu a zvýšení imunity.

Koupit PRIMULUS