Krev - co obsahuje, k čemu slouží a jak se dá čistit

Krev je nejdůležitější lidská tekutina, která udržuje život.

Jedná se o jedinou tkáň, která námi proudí od hlavy až k patě každý den. Dospělý člověk má cca 5 l krve.

Z čeho se krev skládá?

  • Červené krvinky – dopravují kyslík do tkání a odvádí oxid uhličitý
  • Bílé krvinky – zajišťují obranyschopnost organismu, bojují proti nemocem a infekcím
  • Krevní plazma – pečuje o tekutost krve a obsahuje významné látky – transportní bílkoviny, srážlivé faktory
  • Krevní destičky – zastavují krvácení při poranění cév.

Pohonem krve je kyslík. Pokud ho máte k dispozici málo, vzniká chudokrevnost.

Obecně je pro tělo nezbytné, abychom správně a v dostatečné míře dýchali pro regeneraci a vývoj organismu. Bez dostatku kyslíku je tělo slabé a unavené.

Co ovlivňuje zdraví krve?

Psychika, životní prostředí, stravovací návyky, životní styl, hydratace organismu, vrozené nebo získané negativní zdravotní faktory.

Co vše lze zjistit z kapky krve? Nespočet jevů, které se v lidském organismu dějí – např. stav hydratace/dehydratace, průchodnost krevních kapilár, slabý krevní oběh, životnost červených krvinek a jejich schopnost vázat kyslík, těžké kovy v krvi, cholesterol, snížení imunity a další.

Jednotlivá onemocnění krve mohou být méně závažná nebo fatální a znamenají smrt.

Jak čistit krev?

Jak bylo uvedeno výše, zdraví krve z jedné části závisí na způsobu života, jakým žijeme. Proto je třeba dodržovat správný životní styl, konzumovat zdravé potraviny, dostatečně pít, sportovat a být psychicky vyrovnaný.

Jako podpůrné prostředky zdravé krve můžete pít čaje, které jsou svým složením zaměřené právě na čištění krve – přispívají k vylučování toxinů a posilují zdraví krvetvorných orgánů.

Pro čištění krve byl vyvinut hemodynamický polovodičový laserový přístroj ThinKM - je registrovaným zdravotnickým prostředkem pro EU, schválen a registrován v Evropské databázi bezpečných zdravotnických prostředků EUDAMED.

Princip přístroje je postaven na laserovém ozařování krve 3 míst: radiální tepna, akupunkturní bod Neiguan, nosní otvor.

Přístroj snižuje obsah krevních lipidů, hladinu cholesterolu, upravuje hladinu lipoproteinů. Aktivně přispívá ke snížení krevního tlaku a pomáhá léčit kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění, pozitivně ovlivňuje okysličení organismu, obnovuje okysličování buněk organismu, uvolňuje červené krvinky a umožňuje plnohodnotnou funkci.

Přistroj lze využívat jak v nemocničním prostředí, tak i v domácím.

Závěr

Pamatujte, že krev je životodárnou mízou organismu. Stejně jako je rozmanitá krev, jsou rozmanitá i krevní onemocnění. Proto dodržujte pravidelné preventivní prohlídky a sledujte příznaky, kterými Vám dává tělo signály, že vše nemusí být v pořádku.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás