Krize středního věku trápí ženy i muže! Jak jí rozeznat a co zaručeně pomůže?

Nejen nízké libido a únava, ale i přibírání na váze, stres a horší spánek. Je vám to povědomé? Tyto příznaky jsou běžné pro muže i ženy po čtyřicítce. Ženám se k tomu přidávají i nepříjemné návaly horka a pocení. Andropauza i menopauza přichází nečekaně a mohou způsobit v životě slušnou paseku. „Dá se s tím něco dělat?“. Ano, změna je možná. V dnešním článku si uvedeme zaručené tipy, jak bojovat s příznaky ženského i mužského přechodu a zajistit tak nejen vyšší libido a chuť na sex, ale také více energie, vitality a lepší pálení tuků.

Účinné doplňky stravy pro muže.

Nejrychlejší řešení na podporu testosteronu. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6), minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

Nejprodávanější doplněk stravy na menopauzu.

Nestabilní hormonální hladiny v těle dokážou natropit pěknou paseku. FEMINUS byl vyvinut jako doplněk stravy obsahující mimo jiné anděliku čínskou, která přináší komfort při menopauze. Vedle toho tento unikátní doplněk stravy pro ženy, který patří dlouhodobě mezi nejprodávanější produkty v Česku svého druhu, obsahuje řadu vitaminů (C, E, B6, D3 či B12), zinek a další složky, které pomáhají udržet normální stav organismu. Mix bylin a vitaminů zaručuje požadované účinky. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami. Podpořte vaši ženskou energii a libido.

Zajistěte si optimální hladinu estrogenu díky přírodnímu doplňku stravy FEMINUS. Tento unikátní produkt můžete vyzkoušet v akci s dopravou zdarma zde.

Koupit FEMINUS

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás