Kysané zelí - tajná zbraň pro každého muže

David Buchta

Nadpis mluví za vše.

Kysané zelí je levná potraviny s několika pozitivními vlastnostmi na Vaše zdraví a hladinu hormonů.

V dnešním článku si vyjmenujeme několik důvodů, proč by každý muž měl tuto potravinu jíst. To nejzajímavější jsme si nechali na konec článku.

Jestli Vás nepřesvědčíme my, tak už nikdo :).

Kysané zelí a zdraví

Začneme zeširoka. Kysané zelí je „vylepšená“ verze již tak zdravého hlávkového zelí. Díky procesu kvašení obsahuje mnoho mikroorganismů a enzymů podporujících trávení, vstřebávání živin a imunitu.

Zejména vstřebávání živin je pro Vás důležité.

Pokud je Vaším cílem zvýšení testosteronu a chcete mít jistotu, že veškeré vitamíny a minerály pro jeho podporu se vstřebají pro další využití, zde pomůže kysané zelí.

Při kvašení kyseliny mléčné také vznikají probiotické bakterie pro zlepšení střevní mikroflóry a podporu Vaší imunity.

V porovnání s nekvašeným zelím obsahuje vyšší množství vitamínu C.

A to není vše.

Kysané zelí a jeho vliv (nejen) na testosteron

Kysané zelí je bohaté na vitamíny B3, B5, B6 a B12, minerály a stopové prvky, zejména draslík, zinek a hořčík. Poslední dva jmenované minerály jsou nezbytné pro optimální tvorbu testosteronu.

Dalším z klíčových vitamínů pro podporu testosteronu je vitamín K2 a kysané zelí je jedním z jeho nejlepších přírodních zdrojů. Více o vlivu vitamínu K2 na testosteron si můžete přečíst zde.

Kysané zelí posiluje srdce a pomáhá předejít kardiovaskulárním nemocím.

V této studii skupina nutričních specialistů zjistila, že nedostatek vitamínu K2 je jedním z důvodů výskytu srdečních chorob. Lidé v zemích s příjmem vitamínů K2 nižším než 5µg na 2000 kalorií za den měli 2,2 x vyšší riziko úmrtí na srdeční choroby než země s příjmem vitamínu K2 > 24 µg na 2000 kalorií za den.

A zdravější srdce znamená lepší krevní oběh, správnou produkci oxidu dusnatého a tím i lepší erekci.

Další důvod pro zařazení kysaného zelí do jídelníčku každého muže.

Kysané zelí a libido

Kysané zelí má i vliv na mužské libido. Dle studie z roku 2002 amerického magazínu Zemědělství a potravinářské chemie dokázalo kysané zelí zvýšit libido u 90 % mužů po jeho požití.

Další Londýnská studie z roku 2009, uspořádaná nutriční specialistkou jménem Lejla Kazinic Kreho, jmenovalo kysané zelí jako nejlepší přírodní náhradu viagry k posílení sexuálních funkcí a libida.

Lejla Kreho tvrdí, že lidé si nejsou vědomi faktu, že kysané zelí patří mezi nejsilnější afrodiziaka v přírodní říši. Vychází z dat univerzity King's College v Londýně a doporučuje všem mužům vyzkoušet konzumovat zelí dvakrát denně.

Jedno velké ALE…

Kysané zelí má mnoho pozitivních vlastností na Vaše tělo. Tyto účinky ale pocítíte jen při konzumaci BIO kvality a především nepasterizovaného zelí. Při jakémkoli tepelném zásahu se ztrácí účinné látky, vitamíny, minerály a prospěšné bakterie.

Proto vždy hledejte v obchodech či zdravé výživě pouze nepasterizované a nijak upravené kysané zelí nebo zvolte tu nejlepší variantu a vyrobte si ho sami.

Závěr

Proč by každý muž měl jíst kysané zelí pravidelně?

Budete mít silnější imunitu, lepší zažívání, dodáte tělu prospěšné vitamíny a minerály, podpoříte svůj testosteron a libido.

A to vše díky levné a snadno dostupné potravině, která má u nás dlouholetou historii.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás