Muži, nevěra a sex za peníze

Jedním z nejčastějších důvodů rozpadu manželství nebo vztahu bývá nevěra. Nevěra je v dnešní době prakticky součástí běžných životů.

Nastane-li situace, že nám je naše drahá polovička nevěrná, bereme nevěru jako velmi špatnou věc.

Touha po nevěře přichází pomalu a postupně. Tím, jak se více poznáváme, objevujeme i stránky, které se nám na našem milovaném člověku nelíbí.

Nevěra jde ruku v ruce se sexem

Většinou přichází nevěra při poklesu četnosti sexu. To znamená, že jakmile to neklape v posteli, jedná se o náběh na to, že si náš protějšek půjde užít jinam.

Hodně častým důvodem bývá sex samotný. Dalším důvodem pak může být to, že o sebe partnerka přestane dbát a přibere, nebo že se přestanete cítit důležitým. Například se může jednat o pocit, že se manželka či přítelkyně bez vás obejde. Problém může být i v tom, že cítíte, že vaše místo nahradily děti.

Spousta mužů si hledá milenku, neboť mají pocit, že je žena nechápe. U milenky mají pocit, že najdou obdiv, pochopení a uznání. Muži, kteří podvádějí, neberou nevěru jako špatnou věc. Když je nějaká atraktivní žena svádí, berou to jako příležitost.

Problémem může být stereotyp. Muž má pocit, že ho nemůže nic překvapit a hledá zpestření. Chce vyjít ze zajetých kolejí.

Jak je to se sexem za peníze?

Vykřičené domy, night cluby – je jedno, jak tomu říkáte, ale jedná se o sex za peníze. Prostituce byla provozována již ve starověku. Ve starém Řecku se prostituce využívala jako boj proti homosexualitě.

I dnešní muži si rádi zaplatí prostitutku.

Šest procent českých mužů přiznalo, že má zkušenosti se sexem za peníze. Využívají placených sexuálních služeb, buď v night clubu, nebo v privátě.

Bývají to muži ve středním věku čili 36 až 55 let. Někteří muži tuto zkušenost nemají, nicméně přiznali, že by si tento sex rádi vyzkoušeli.

A proč? Začneme tím, že prostitutku není třeba svádět. Také splní svému zákazníkovi jakékoliv přání. Pro muže nevznikají žádné závazky, a i když se to nemusí zdát, je to levnější způsob než milenka, které se musí kupovat dárky či ji nějak jinak vydržovat.

Závěr:

Ať už to je s nevěrou jakkoliv, snažte se ji vyhnout. Pokud vám to ve vztahu neklape, zkuste se svým protějškem mluvit a najít řešení. Důležitá je komunikace, která dokázala zachránit řadu vztahů.

Výsledkem bude spokojený život plný radosti.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás