Pánové pozor! 4 věci, které vám nikdo neřekl o testosteronu.

O nejdůležitějším mužském hormonu nevědí čeští muži téměř nic. Přitom je odpovědný především za vaše mužství, náladu a energii. Podívejte se na 4 fakta, která by měl znát každý správný chlap. Schválně, zda jste slyšeli o posledním bodu!

1. Mění tělo i mysl

Na hladině testosteronu závisí vše, díky čemu se stáváte vyrovnaným člověkem. Nejenomže má příznivé účinky na váš sexuální apetít a kvalitní erekci, ale obraňuje vás proti „blbé náladě“ a dodává vám energii a chuť pouštět se do věcí.

Díky testosteronu máte víc odvahy, jste pozitivnější a jde z vás přirozený respekt.

2. Testosteron se „vybíjí“

Hladina testosteronu v těle postupně klesá. Po třicítce je to zhruba o 1 % ročně, což vůbec není málo. Dalšími příčinami kromě věku jsou především stres, nedostatek spánku a alkohol. Tedy, „zajít s klukama do hospody po těžkým týdnu na uzený a šest piv“ je přesná a silná facka vašemu skutečnému mužství.

3. Na jeho získání zpátky nepotřebujete doktora

Stačí začít změnou jídelníčku. Nebojte, nepůjde o žádné diety. Vajíčka, červené maso, ale i chilli, ořechy, avokádo nebo batáty by se měly na vašem talíři objevovat častěji.

Také byliny jsou bohatým zdrojem látek, které hladinu vašeho testosteronu zvýší, ale nepředpokládáme, že si je po práci půjdete natrhat.

Naštěstí jsou na trhu dostupné multivitaminy, kde máte vše v jednom. Ale pozor, udělejte si opravdu dobrý průzkum předtím, než do nich investujete. Sáhněte po ověřených doplňcích.

4. Multivitamin, který vám testosteron vrátí zpět, vymysleli Češi

Možná to zní jako sci-fi, ale právě v Česku vznikl zcela přírodní a vysoce účinný doplněk výživy PRIMULUS, který vám pomůže obnovit ztracenou hladinu testosteronu. Velice rychle si na svou stranu získal už více než 13 000 chlapů. Na stránkách si navíc můžete přečíst opravdu reálné reference. Skočte na web a udělejte první krok k tomu, abyste se zase cítili jako muž s velkým M.

Vyzkouším PRIMULUS

 

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

více o nás