Pánové pozor. Certifikovaný doplněk stravy zajistí vyšší imunitu, libido i více energie.

Testosteron je jeden z nejdůležitějších hormohů v mužském těle. Je zodpovědný za vyšší energii, libido a ztrátu tělesného tuku. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se jeho hladina snižuje o 1 % až 2 % ročně. Tím pádem mají muží slabší erekci, libido, nižší sexuální výkonnost a časté deprese. Muži po čtyřicítce často hledají způsoby, jak přírodní cestou zvýšit testosteron přirozenou cestou. Někteří z nich netuší, že vitamíny a minerály podporující tvorbu testosteronu jsou také nezbytné pro vyšší imunitu a obranyschopnost organismu. 

 

Jak zvýšit testosteron a imunitu přírodní cestou?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na podporu testosteronu a imunity. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii i imunitu?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat kromě kvalitních bylinných extraktů také další účinné látky ve správném množství. Pro podporu imunity a obranyschopnosti ogranismu jsou nezbytné velké dávky vitamínu C a D3. Pro podporu testosteronu jsou vhodné minerály (zinek, hořčík, selen). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte produkt PRIMULUS bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu. Tento produkt je navíc vyráběn v České republice.

 

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek společně s vysokou dávkou vitamínu C, D3 a bylinných extraktů je odpovědné za sílu tohoto produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Produkt je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 28 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii, libido i imunitu. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Vyzkouším PRIMULUS