Potence a testosteron

Pokud jste muž hledající přípravek na podporu potence, vitality a energie, jste tady správně. Vaším cílem by totiž neměla být pouze starost o prostatu, ale především o hladinu testosteronu ve vašem těle. Testosteron je přezdíván kořením mužského těla a není se čemu divit. Ženy už na první pohled poznají silné muže, kteří s jeho množstvím v organismu nemají problém. Tento hormon je důležitý pro správné fungování vašeho těla a dále podporuje:

  • zvýšení libida
  • obnovení vitality a životní energie
  • větší sebevědomí a lepší náladu
  • rychlejší spalování tuků
  • kvalitnější erekci

Jak testosteron účinkuje na vaše tělo?

Tento hormon je odpovědný za vývoj mužských primárních a sekundárních pohlavních znaků a jeho úbytek má velký vliv na vitalitu, energii a potenci zejména u mužů starších třiceti let.

Nejvyšší hladinu testosteronu si užívají muži mezi 20 a 25 lety věku. Od této chvíle se však hladina testosteronu rapidně snižuje. Jedná se o zhruba 1 % každý rok. Muži okolo 50 let mají tedy hladinu tohoto hormonu nižší asi o třetinu, než ve svých 20 letech.

Vy ale nemusíte být jedním z nic. Získejte výhodu nad snižující se hladinou testosteronu a užívejte pravidelně PRIMULUS – unikátní doplněk stravy vyrobený v České republice. Získáte tak zpět svou ztracenou energii, vitalitu a sexuální zdraví.

Produktu PRIMULUS obsahuje unikátní mix vitamínů, minerálů a extraktů z bylin pro podporu tvorby testosteronu ve vašem těle.

PRIMULUS ve vzájemné synergii obsahu důležité vitamíny a minerály jako je zinek, hořčík, vitamín D, vitamín B6, vitamín C, selen a extrakty z pískavice řeckého sena a černého pepře (více o složení produktu).
Díky svému jedinečnému složení se jedná o multivitamin nové generace, určený především pro podporu tvorby hladiny testosteronu a zvýšení imunity. PRIMULUS je laboratorně testován a vyzkoušelo jej u nás i na Slovensku přes 35 000 mužů.

Objednejte si PRIMULUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doprava zdarma po celé ČR
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho pocítím první účinky?+

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20 let? +

PRIMULUS je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pro vás PRIMULUS nebyl přínosný. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? PRIMULUS je řešení.

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že vám PRIMULUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má PRIMULUS nějaké vedlejší účinky? +

PRIMULUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad vaší přirozenou hladinu.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s vašim lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s mým testosteronem, když PRIMULUS přestanu brát?+

V případě, že PRIMULUS v budoucnu přestanete užívat, vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Dá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?+

Samozřejmě. Nejlepší efekt se dostaví právě při pravidelném užívání. Každý, kdo si u nás koupí balení PRIMULUS, může být dobrovolně zařazen do pravidelného odběru, kdy vám PRIMULUS bude odesílán pravidelně každých 30 dní. Jednoduše a pohodlně. O této možnosti vás budeme kontaktovat po vašem prvním nákupu. Nikoho do ničeho nenutíme, je to pouze na vás.

Mohlo by Vás zajímat...

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru