PRIMULUS v lékarnách? Kde a jak tento doplněk stravy koupit?

Doplněk stravy PRIMULUS patří mezi nejprodávanější produkty pro muže trpící nízkou hladinou testosteronu. Jedná se o český produkt certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze, který již vyzkoušelo několik tisícovek českých mužů. Produkt obsahuje jedinečný mix vitamínů, minerálů a exktraktů z bylin, které působí ve vzájemné synergii a pomáhají bojovat s nízkou hladinou testosteronu. Kde se dá PRIMULUS koupit? Najdete ho ve vaší lékarně? A kde můžete produkt zakoupit za nejvýhodnější cenu

 

Je možné PRIMULUS koupit v lékarně?

Produkt PRIMULUS naleznete v nabídce poboček České Apotéky (Brno, Praha, Ostrava a Havířov). Ve větších lékarenských řetězcích jej však nenajdete. Důvod je jednoduchý. V současné době jsou poplatky distributorů a lékarenské marže natolik vysoké, že produkt by v případě velkoobchodní spolupráce musel být o dost dražší. Vzhledem k vysokému složení a obsahu účinných látek je jeho výrobní cena vysoká a nejedná se tak o vhodný produkt pro lékarenský prodej, kde je kladen důraz na slabší složení produktů s vyšší marží.

 

Kde koupit PRIMULUS nejvýhodněji?

Pokud hledáte nejlepší cenu produktu PRIMULUS, určitě nakupujte na oficiálních stránkách prodejce (www.primulus.cz). Kromě jistoty nejnižší ceny máte i garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti a dopravu zdarma po celé ČR. Navíc, pokud budete s produktem spokojeni a rozhodnete se pro dlouhodobé uživání, na každý opakovaný nákup můžete využít ještě výhodnější podmínky.