Schindeleho minerály

Hledanost Schindeleho minerálů poslední dobou stále stoupá.

Co vlastně Schindeleho minerály znamenají a jaké mají účinky?

Co jsou Schindeleho minerály?

Jedná se o kamennou moučku obsahující železo, hořčík, vápník, zinek, mangan, draslík a fosfor, tedy cenné látky potřebné pro správné fungování organismu. Hlavním účelem je dodat tělu potřebné minerály, které organismus v důsledku nevyvážené stravy postrádá. Slibují větší chuť do života, méně únavy a zlepšení příznaků cukrovky a zácpy. Mimo jiné bojují proti nespavosti a napomáhají ke zlepšení zažívání.

Pro koho jsou určeny?

Uvítají je zejména lidé trpící alergiemi, problémy s pohybem, chronickými nemocemi, častou únavou nebo depresemi. Zároveň pomohou při zánětlivých a degenerativních onemocněních kloubů a páteře nebo při problémech souvisejících s látkovou výměnou. V prvních dnech užívání mohou lidé nabýt dojmu, že se jejich stav spíše zhoršuje. Dochází totiž k detoxikaci organismu a jedná se pouze o přechodný stav.

Jak je užívat?

Dávkování by nemělo překročit 5 gramů za den. Zároveň je vysoce doporučováno tyto minerály zapíjet velkým množstvím vody kvůli ledvinám.

Mají vedlejší účinky?

V případě, že minerály neužíváte podle stanoveného předpisu (tj. jedna čajová lžička denně) a doporučené denní množství překračujete, mohou mít negativní vliv na vaše zdraví. Zároveň se vyhněte užívání spolu s homeopatiky a zeleným nebo černým čajem.

Vyvarujte se i kombinaci s vitamínem E. Pokud nebudete minerály dostatečně zapíjet, hrozí vám ledvinové kameny.

Závěr

Schindeleho minerály mají mnoho pozitiv, ale mohou způsobit i některá negativa.

Je pouze na vašem úsudku, zda budete minerály užívat či ne. Samozřejmě vše souvisí se správnou životosprávou a pravidelným pohybem.

 


za tým PRIMULUS
David Buchta
David Buchta
Odborník na zdravý životní styl a optimalizaci testosteronu. Poslední 4 roky přečetl snad všechny zahraniční studie a publikace na optimalizaci testosteronu. Důležité poznatky publikuje na tento blog.
Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.
Zpět na blog